Zobrazeno 1.357x

Označeno štítky: 

Toto téma obsahuje 3 diskutující a má 2 odpovědi. This post has been viewed 1358 times

 • Autor
  •  Martin Viktora
   Účastník

   UNIQA pojišťovna v reakci na šíření nákazy virem Zika ve světě zařazuje s okamžitou platností do svého připojištění velmi závažných onemocnění krytí pro případ narození dítěte s vývojovou poruchou (mikrocefalií) způsobenou onemocněním matky tímto virem. Pojistná ochrana se poskytuje jak novým, tak i stávajícím zákazníkům v rámci životního programu Rizikové životní pojištění s dividendou nebo jeho příbuzných verzí.

   Pojištění platí jako obnosové, což znamená, že pojištěný klient má v případě vzniku pojistné události nárok na výplatu sumy rovnající se nejvyšší sjednané pojistné částce v pojištění pro případ velmi závažných onemocnění. Pojistnou událostí je v tomto případě narození dítěte s vývojovou vadou způsobenou nákazou matky virem Zika během těhotenství.

   Pro výplatu pojistného plnění ze smlouvy životního pojištění matky nebo otce je rozhodující datum porodu postiženého dítěte po 12. únoru 2016. Diagnóza mikrocefalie musí být doložena lékařským vyšetřením PCR (polymerázové řetězové reakce) a izolací viru ze vzorku krve dítěte. Jakmile je diagnóza takto doložena, UNIQA vyplatí pojištěné nebo pojištěnému odškodnění jednorázově.

    | Odpovědět privátně
  •  Jiří Vařečka
   Účastník

   No přátelé, toto opravdu není žádná velká legrace!


   25.2.2016


   http://www.novinky.cz/domaci/395845-v-cesku-se-objevil-virus-zika-nakazili-se-dva-turiste.html


   V Česku se objevil virus zika, nakazili se dva turisté


    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account