Zobrazeno 2.807x

Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. This post has been viewed 2808 times Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jiří Novotný a poslední změna proběhla 2 roky a 10 měsíci. This post has been viewed 2808 times

 • Autor
  •  Jiří Novotný
   Účastník

   Reaguji na žádost čtenářů, kteří měli zájem seznámit se s autentickými dokumenty, které rozkrývají pozadí dobrovolného bankrotu firmy Gallant Capital Markets, která patří (patřila) do empiria Jiřího Kubíčka (WSM). Jde o reakcina tento článek (a komentář)
   https://poradci-sobe.cz/investice/kauza-wsm-nabira-dalsi-obratky-jiri-kubicek-byl-oficialne-obvinen-z-podvodu/

   Tyto dokumenty dokazují, že:
   – Jiří Kubíček jako zástupce jediného akcionáře (WSM) 14.4.2017 osobně nechal zbankrotovat firmu ze skupiny WSM (je pod dokumentem přímo podepsaný).
   – Gallant Capital Markets (GCM) předkládá seznam dvaceti největšich poškozených klientů (jména, adresy, částky). Poškození klienti skupiny WSM tedy objektivně existují. Součástí formuláře je také přiznání výše závazků “1 – 10 milionů USD”). Ale jen zmíněných 20 největších klientů mělo zainvestováno 4.24 mil. USD, čili přesná informace se může deseti milionům velmi blížit.

   Moje teorie tedy je, že tyto prostředky sloužily k dalšímu financování letu WSM (v situaci obstavených účtů v ČR), jak o tom mluví Kubíček zde: https://poradci-sobe.cz/investice/kauza-wsm-nabira-dalsi-obratky-jiri-kubicek-byl-oficialne-obvinen-z-podvodu/

   1

   0
   Přílohy:
   Pro zobrazení přilohy se musíte přihlásit.
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account