Zobrazeno 1.298x

Označeno štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 1299 times Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Josef Soumar a poslední změna proběhla 2 roky, 10 měsíci. This post has been viewed 1299 times

 • Autor
 •  Josef Soumar 
  Účastník

  Dobrý den,

  většinu mých klientů zasypaly v minulých dnech dopisy z pojišťovny Allianz, která nabízí přechod od již běžících smluv společnosti Wüstenrot, kterou koupila.

  Po přečtení a pro mou úplnou jistotu – původní smlouvy WSP včetně PP zůstávají zachovány beze změn a zde se jedná o nabídku (je nutné porovnat a analyzovat výhodnost) přechodu plně pod hlavičku Allianz, včetně pojistných podmínek, nebo je nutná zaplatit nové pojistné, akceptovat podmínky Allianz a stát se pro nové pojistné období klientem Allianz pojišťovny?

  Děkuji, kolegyně a kolegové. Mějte klidný závěr týdne a příjemný víkend.

  J.S.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Josef Soumar 
  Účastník

  Pardon, konečně jsem obdržel relevantní odpověď. Smlouvy budou ukončeny, nabídka Allianz se podobá či zcela kopíruje stávající smlouvu Wüstenrot pojišťovny a akceptace se potvrdí novou platbou.

  Pozor by si měli dát klienti, kteří novou “nabídku” nezaplatí, jejich pojištění dle slov Allianz bude po pojistném období ukončeno, tak snad jsou to konečně správné a úplné informace ;-)

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account