Zobrazeno 762x

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. This post has been viewed 763 times Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Jiří Vařečka a poslední změna proběhla 6 měsíců, 3 týdnů. This post has been viewed 763 times

 • Autor
 •  Klára Fialová 
  Účastník

  Ahoj PÁNI poradci. Samozřejmě i dámy 🙂. Po scshůzkach s pár lidmi, co jsou zkušení v tomto oboru jsem se rozhodla pro spolupráci s Fin C. Zítra podepisu smlouvu. Těším se a doufám, že mi bude hlava stačit na to, být dobrá. Mmt tj za 3 😊, výborná to je můj cíl. Prosím o rady do začátku, např. jak efektivně získávat klienty, což mi můj nadřízený určitě řekne( studený trh již je pase, trochu se mi ulevilo) 🙂, ale víc hlav víc ví. Nutno poznamenat, nechci se za svou práci stydět. Víc pro klienty, méně peněz.. ?nevadí. Nestane se ze mě nutně ,,prodejce produktů”? Vydělám si i poctivou prací na život? Kolik hodin denně do práce investujete? Děkuji za každý názor.

  0

  1
   | Odpovědět privátně
 •  Roman Kolář 
  Účastník

  Kdybych dnes začínal, rozhodně bych nechtěl u zprostředkování celou předplacenou provizi, ale začal bych od začátku trpělivě budovat kmen s pečovatelskými provizemi. A k tomu kmeni bych chtěl mít dispoziční právo.
  A máte hned dva problémy na úvod. ;-)

  4

  0
   | Odpovědět privátně
 • Souhlasím i Romanem. Když chcete dělat tuto profesi dlouhodobě, tak bude pro Vás lepší průběžná provize.
  Když budete mít správný přístup, tak nemusíte být jen “prodejce produktů” a můžete se živit i poctivou prací. Naše profese má pošramocenou pověst a to díky právě nepoctivým obchodníkům, ale kdybychom s kolegy nevěřili v nápravu, tak ti poctivý už své řemeslo pověsí na hřebíček. :-)
  Já se snažím nyní věnovat klientům max. 8 hodin denně, ale k tomu se pak ještě ve volném čase sama vzdělávám a věnuji čas i finance k dalšímu rozvoji své firmy. K tomuto rozložené času jsem došla až po pár letech fungování v oboru. V počátcích jsem třeba hodně času věnovala i pročítání tohoto webu se zkušenosti kolegů z jiných firem.

  1

  1
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account