Zobrazeno 10.014x

Označeno štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. This post has been viewed 10015 times Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Lenka Bartonova a poslední změna proběhla 4 roky, 9 měsíci. This post has been viewed 10015 times

 • Autor
 •  Lenka Bartonova 
  Člen

  Mame nove zivotni poj.do ktereho nas navedl fin poradce ktere ted ovsem neplni protoze pojistovna se po dodani lekars spravy ohradila a chce zmeny ktere senam nelibi.meli jsme pojistku u avivy asi rok nebyla tam sjednana invalidita a taky raky jsme chteli dat pojis pro celou rodinu jedno. tam problem nebyl.co ted manzel je osvc co se ted bude dit.a jeste se chci zeptat jestli je lepsi mitt dohromady pojisteni nebo kazdy sve je .

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Roman Kolář 
  Účastník

  Výhody a nevýhody společného pojištění se tu již někde probíraly.

  Takže některé výhody společného pojištění v jedné smlouvě: vše v jednom a za jednu platbu, obvykle sleva na pojistném, nejsou dvojí poplatky…

  Výhody sólo pojištění: u některých společných konstrukcí nemusí být příznivá pojistná matematika např. při snížení, problémy při rozvodu, ukončení společné pojistné smlouvy při úmrtí 1. pojištěného u některých pojišťoven, každý si řeší svoje pojištění individuálně, každý může mít své obmyšlené osoby, každý může mít pojištění u jiné pojišťovny, která pro něj může být lepší, (daňové úlevy, pokud je tedy někdo opravdu chce uplatňovat)

  1

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jiří Vařečka 
  Účastník

  Paní Bartoňová,

  nějak mi připadá, že ani nevíte co chcete, případně nevíte, co vlastně můžete od pojištění chtít.

  Vypadá to, že si budete chtít sjednat 3. pojistku za kolik? Za 2 roky?

  To není dobré. Možná ta původní nebyla špatná.

  Roman se vyjádřil k jedné části Vašeho dotazu, tak já k tomu úvodu.

  “pojistovna se po dodani lekars spravy ohradila a chce zmeny ktere senam nelibi”

  Tady se asi nebude moc jednat o to, co a jak se Vám líbí, nebo ne, ale je to o tom, že byl nalezen nějaký zdravotní problém. Je jen na Vás, jestli chcete být pojištěni.

  Proto Vám nyní doporučuji, obraťte se na makléře a ať Vám osloví více pojišťoven, nechá Vám udělat zdravotní předocenění, sama se následně rozhodnete, co je pro Vás schůdné.

  Dnes je na trhu několik pojistek, které můžete nakombinovat a vybrat si pouze to pojištění – připojištění, které Vám vyhovuje. Ještě to zde nepadlo, rozhodně doporučuji RŽP a ne IŽP.

  3

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Vašek Kott 
  Účastník

  Co kdyz to IZP vyjde lepe nez RZP?

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Lada Nádvorníková 
  Účastník

  Dobrý den paní Bartoňová,

  to,že pojišťovna občas s přihlédnutím k zdravotnímu stavu pojistné navýší popř. sníží pojistné částky se prostě stává.Chápu,že je to nepříjemné jak pro Vás tak pro poradce,někdy se to dá odhadnout a pracuje s tzv.předoceněním zdravotního stavu,ale jsou situace,kdy

  to ani poradce neočekává.

  Pojišťovna má právo Vám poslat protinávrh.Je samozřejmě je jen na Vás jestli ho přijmete.Na druhou stranu,Vám tím pojišťovna vlastně říká,že pokud její podmínky přijmete bude Vám plnit.Dneska už jsou pojišťovny,které mají poměrně vysoké limity bez zkoumání zdravotního stavu,ale i tak Vám mebudou plnit za zdravotní problémy,které jste měla před začátkem pojištění.

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jiří Vařečka 
  Účastník

  Tak potom je snad jasné odpověď.

  3

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Lenka Bartonova 
  Člen

  Dobry den pane V ja myslim ze vime presne co chceme byli jsme spokojeni z puvodni pojistkou do te doby nez nas fin poradce oslovil ze jsme pojisteni malo,my jsme ho nekontaktovali to on sam. A take od te udalosti kdy nam dodala pojistovna novy navrch o kterem jsme ho informovali a on reagoval slovy to se stava nam jinny navrch nedal .

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Roman Kolář 
  Účastník

  Nepochybuji o tom, že víte, co chcete. Ovšem práce pojišťovacího poradce je také o tom, vysvětlit Vám, proč být pojištěn i na jiná rizika, než v původní smlouvě, se kterou jste mohli být spokojeni. Takže to, že Vás kontaktoval, špatně není, otázkou je, co se stalo potom a k tomu tu máme dost málo informací, abychom soudili.

  1

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jiří Vařečka 
  Účastník

  OK, ale tu původní smlouvu jste zrušili.

  Máte důvody uvedeny v záznamu jednání?

  Stále platí co jsem napsal výše, najděte si makléře ve Vašem okolím a řešte to dále podle informací, které zde máte již, jak ode mne, tak od kolegů, napsané.

  Ono konkrétně radit bez konkrétních informací prostě není možné.

  2

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account