Zobrazeno 1.767x

Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 1768 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jan Skrbek a poslední změna proběhla 1 rokem a 2 měsíci. This post has been viewed 1768 times

 • Autor
  •  Anonym
   Člen

   Dobrý den,

   více než 5 let jsem využívala i s mými rodiči služeb finančního poradce, vždy jsme byli velmi spokojeni. V okamžiku, kdy si u mě vybudoval značnou důvěru a já neměla nejmenších pochybností o jeho spolehlivosti, mi nabídl možnost zápůjčky pro jeho plánovanou investici v podobě nákupu nemovitosti.

   Nyní je finanční poradce téměř 2 roky po splatnosti mé pohledávky, jejíž výše se díky úrokům z prodlení už takřka ztrojnásobila, komunikuje velmi sporadicky a pouze emailem, neustále je prý v zahraničí a pracuje na projektu. A samozřejmě se neustále vymlouvá. Nemovitostí nestojí na jeho pozemku, zdlouhavá komunikace s úřady, pečení dortu s dcerou, plánování svatby kamaráda, vykradení účtu atp. Vlastním řádně podepsanou smlouvu o zápůjčce, vč. dodatku na prodloužení lhůty splatnosti, a také směnku. Jsem v kontaktu s právní zástupkyní, která však stále vyčkává a je moc hodná.

   Poradíte mi, prosím, jak dále postupovat? Trestní stíhání na podvod? Žaloba na vydání směnečného platebního rozkazu? Kontaktovat společnost, u které působí, za cenu toho, že s ním rozvážou spolupráci a pošlou na něj kontrolu ze strany ČNB? Příp. je možno být “vyplacena” z pojistného jeho či společnosti? Ráda bych dostala zpět své peníze, i s ohledem na tříroční promlčecí dobu, která koncem roku uplyne.

   Děkuji,

   Petra

   0

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Ivan Špirakus
   Účastník

   Především si najděte jiného právníka,
   který nebude “moc hodný” … a začněte se o své peníze starat …

   1

   0
    | Odpovědět privátně
  •  Jan Skrbek
   Účastník

   Proš se ptáte na fóru finančních poradců, ještě jako Anonym ?
   Najděte si právníka a řešte to v reálu. To je jediná rada, které se vám zde může dostat

   0

   0
    | Odpovědět privátně
Reklama
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account