Zobrazeno 597x

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. This post has been viewed 598 times Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Jan Skrbek a poslední změna proběhla 5 měsíci, 1 týdnem. This post has been viewed 598 times

 • Autor
 •  Anonym 
  Člen

  Dobrý den,

  více než 5 let jsem využívala i s mými rodiči služeb finančního poradce, vždy jsme byli velmi spokojeni. V okamžiku, kdy si u mě vybudoval značnou důvěru a já neměla nejmenších pochybností o jeho spolehlivosti, mi nabídl možnost zápůjčky pro jeho plánovanou investici v podobě nákupu nemovitosti.

  Nyní je finanční poradce téměř 2 roky po splatnosti mé pohledávky, jejíž výše se díky úrokům z prodlení už takřka ztrojnásobila, komunikuje velmi sporadicky a pouze emailem, neustále je prý v zahraničí a pracuje na projektu. A samozřejmě se neustále vymlouvá. Nemovitostí nestojí na jeho pozemku, zdlouhavá komunikace s úřady, pečení dortu s dcerou, plánování svatby kamaráda, vykradení účtu atp. Vlastním řádně podepsanou smlouvu o zápůjčce, vč. dodatku na prodloužení lhůty splatnosti, a také směnku. Jsem v kontaktu s právní zástupkyní, která však stále vyčkává a je moc hodná.

  Poradíte mi, prosím, jak dále postupovat? Trestní stíhání na podvod? Žaloba na vydání směnečného platebního rozkazu? Kontaktovat společnost, u které působí, za cenu toho, že s ním rozvážou spolupráci a pošlou na něj kontrolu ze strany ČNB? Příp. je možno být “vyplacena” z pojistného jeho či společnosti? Ráda bych dostala zpět své peníze, i s ohledem na tříroční promlčecí dobu, která koncem roku uplyne.

  Děkuji,

  Petra

  0

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Ivan Špirakus 
  Účastník

  Především si najděte jiného právníka,
  který nebude “moc hodný” … a začněte se o své peníze starat …

  1

  0
   | Odpovědět privátně
 •  Jan Skrbek 
  Účastník

  Proš se ptáte na fóru finančních poradců, ještě jako Anonym ?
  Najděte si právníka a řešte to v reálu. To je jediná rada, které se vám zde může dostat

  0

  0
   | Odpovědět privátně
Reklama

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account