Hledáte přehledný a rychlý způsob kalkulace pojistných částek, ušitých přímo na míru vašemu zákazníkovi? Pokud ano, tak právě pro vás představujeme zcela novou, intuitivní a moderní poradenskou aplikaci CoRad.

Workshop společnosti OK KLIENT a.s. se uskutečnil 14. května 2019 na konferenci FINfest jaro 2019.

Jaké myšlenky na workshopu zazněly?

MP3 verzi záznamu workshopu může stahovat zde (49 MB).

Aplikace CoRad

Název aplikace vychází z toho, CO by zákazník RÁD dostal od aplikace, která ukáže, jaké jsou klíčové potřeby v jednotlivých oblastech životního pojištění, jak by se měl konkrétní klient zajistit a na jaké částky by pojistná smlouva měla být uzavřena, aby v případě pojistné události plnění zajistilo vše, co zajistit má. Mimo oblast životního pojištění nabízí CoRad také výpočty potřebných hodnot na penzi.

CoRad lze využívat na mobilních zařízeních (existuje mobilní rozhraní). Právě na tabletech se podle statistik používá nejčastěji.

CoRad použilo za zhruba tři měsíce necelých 40 procent poradců společnosti OK klient. Ti se současně aktivně zapojují do vývoje – připomínkami a nápady.

V životním pojištění má firma za cíl postupně do výpočtů zahrnout také výši pojistného, aby aplikace mohla poskytnout komplexní informace.

V současné době firma řeší otázku, zda do programu zahrnout i penzijní produkty.

CoRad by měl být v nejbližší době propojen na online aplikaci pro zpracování povinných dokumentů k pojištění.

PRAKTICKÉ UKÁZKY

Jak aplikace funguje v praxi…

Aleš Kreidl

V oblasti financí se pohybuje od roku 1994. Působil na různých manažerských pozicích v bankovních i dalších finančních institucích. Jeho specializací jsou investice a produktové řízení. Ve společnosti OK KLIENT pracuje na pozici manažera podpory prodeje.

OK KLIENT a.s.

Akciová společnost OK KLIENT, založená v roce 2009, je ryze českou společností bez zahraničního kapitálu. Společnost poskytuje komplexní servis v oblasti osobních financí a zaměstnaneckých benefitů a od roku 2011 poskytuje broker poolové služby finančním, pojišťovacím, hypotečním a investičním poradcům.

Naše společnost je také členem silného, společensky uznávaného profesního uskupení OK HOLDING. Jeho členové jsou nezávislými zprostředkovateli pojištění, spoření a investic nebo úvěrů. OK HOLDING patří s předepsaným pojistným cca 1,9 mld. Kč mezi TOP 5 pojišťovacích makléřů v ČR.

Více informací na www.okklient.cz.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account