Honorované poradenství – výhoda pro poradce nebo pro klienta? To je téma IV. Mezinárodní konference EFPA ČR, která se v Praze uskuteční v termínu 30. 9. 2015. Pokud Vás zajímá, co se děje na finančním trhu mezi poradci a zaujalo Vás téma letošní konference neváhejte se registrovat na efpa.cz/konference. Pro více informací shlédněte video pozvánku:Komentářů: 7
 1. Další „společnost Darmožrout“ na placení nesmyslných kurzů a seminářů, včetně, horkou jehlou vystavených certifikátů na nic a zaštiťující se rozpadající evropskou unií. Ale s „puncem“ EFPA to budou poradci jak se patří a tzv.oštemplovaní mistři byznysu.
  Pryč od takových !!!

  • Pokud mluvíte z osobní zkušenosti – udělal jste zkoušky, tak k tomu máte jistě dobré důvody – co Vás zklamalo? Pokud plácáte o něčem, o čem pranic nevíte, tak raději neplácejte.

   • Rozumím tomu, že EFPA může vzbuzovat diametrálně odlišné názory.
    Já sám zatím nějak nepociťuji nutnost osobně rozšířit jejich řady, ale to neznamená, že bych musel mít tak vyhraněný názor, jako pan Král výše, stejně jako nerozumím červeným palcům u komentáře Štěpána, který ze svého pohledu pouze asertivně reagovat na jeho příspěvek.

 2. Téma to je určitě zajímavé, i zde se hodně polemizuje co je více a lépe, jestli poradenství placení provizně, nebo horované klientem.
  Ale ten název hotelu, s ohledem na některé společnosti, které podnikaly v oblasti životního pojištění, mi tam moc nesedí.
  :-)

 3. Velmi povedená akce!

 4. Já tam byl:) Podle mne nestojí otázka honorářové nebo provizní, to je příliš velké a chybné zjednodušení. Celý názor na blogu: http://proporadce.blogspot.cz/2015/10/jak-jsem-manipuloval.html

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account