Honorované poradenství – výhoda pro poradce nebo pro klienta? To je téma IV. Mezinárodní konference EFPA ČR, která se v Praze uskuteční v termínu 30. 9. 2015. Pokud Vás zajímá, co se děje na finančním trhu mezi poradci a zaujalo Vás téma letošní konference neváhejte se registrovat na efpa.cz/konference. Pro více informací shlédněte video pozvánku:

komentářů 7
 1. Další “společnost Darmožrout” na placení nesmyslných kurzů a seminářů, včetně, horkou jehlou vystavených certifikátů na nic a zaštiťující se rozpadající evropskou unií. Ale s “puncem” EFPA to budou poradci jak se patří a tzv.oštemplovaní mistři byznysu.
  Pryč od takových !!!

  2

  10
 2. Téma to je určitě zajímavé, i zde se hodně polemizuje co je více a lépe, jestli poradenství placení provizně, nebo horované klientem.
  Ale ten název hotelu, s ohledem na některé společnosti, které podnikaly v oblasti životního pojištění, mi tam moc nesedí.
  :-)

  4

  0
 3. Velmi povedená akce!

  2

  0
 4. Já tam byl:) Podle mne nestojí otázka honorářové nebo provizní, to je příliš velké a chybné zjednodušení. Celý názor na blogu: http://proporadce.blogspot.cz/2015/10/jak-jsem-manipuloval.html

  1

  0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account