Dušan Šídlo, analytik pojistných produktů společnosti Broker Trust, vydává svou již třetí knihu. Slavnostně ji pokřtil 6. listopadu 2014 během Broker kongresu. Kdo na Vás zkouší jaké triky? Víte, kdo jsou to “nenechdojisté”? Víte, kdy mají svůj svátek? A víte, že můžete vyzkoušet zbrusu nový e-shop Poradci-sobě.cz?

Nenech se dojit!

Nová kniha Dušana Šídla dostala název „Nenech se dojit“ s podtitulem „Jak vydělávat nejen na slevách“. „Základem finanční gramotnosti je umět zacházet s penězi. Proto jsem se rozhodl napsat tuto knihu a završit tak trilogii vzdělávacích knih, které lidem šetří peníze,“ říká Dušan Šídlo.

Supermarkety, obchody a prodejci na nás zkoušejí nejrozmanitější vychytralé cenové a prodejní triky. Útočí na nás všude přítomnými slevami. Jak ale poznat skutečné slevy od slevových lží? Jak udržet výdaje domácnosti pod kontrolou a nenechat se zadlužit?

nenech_se

Nejen na tyto otázky najdete v knize odpověď. Kniha rovněž obsahuje celou řadu rad, jak nakupovat chytře a stát se z „dojné krávy obchodníků“ takzvaným nenechdojistou, tedy nakupujícím, který zachází s penězi odpovědně a ve svůj prospěch.

V knize je rovněž zmínka o tom, že v mnoha zemích světa mají „nenechdojisté“ svůj svátek. Říkají mu „Buy Nothing Day“ (Den bez nákupů) a je to den boje proti nadměrnému konzumu.

29. listopadu 2014 – Den bez nákupů

Pokud Vám tedy také vadí nekalé prodejní fígle obchodníků a nadměrné trávení volného času v obchodech, oslavte tento svátek tuto sobotu 29. listopadu 2014 minimálně tím, že nebudete nakupovat a zamyslíte se nad tím, kolik věcí kupujete zcela zbytečně nebo za nerozumné ceny.

E-shop Poradci-sobě.cz

Tuto a některé další knihy si můžete koupit v nově otevřeném knižním e-shopu Poradci-sobě.cz, který jsme otevřeli právě v předvečer Dne bez nákupů!:-) Eshop je zajímavý hned v několika ohledech:

  • prodáváme knihy přímo od autorů
  • autoři se vám na přání do knihy podepíší a připojí věnování dle vašeho přání
  • velmi dobré ceny

Vstoupit do e-shopu můžete zde.

Oslavíte také Den bez nákupů tím, že nebudete nakupovat? Je etické spouštět e-shop v předvečer Dne bez nákupů?

 

 

1 komentář
  1. Pavel Strejc 5 roky

    Hlavně tu knihu nekupte 29. listopadu :-)

    0

    0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account