Finanční poradci mají ke své práci možnost využívat řadu zajímavých nástrojů, které jim usnadní život. Šest nejzajímavějších bylo prezentováno v květnu 2018 na odborné konferenci pro finanční poradce FINfest. Následné hlasování ukázalo, že poradcům a odborné veřejnosti se nejvíce zalíbily aplikace BT Metodiky online (Broker Trust), myDOCK (SAB servis) a Stormm a stormmbook (M&M finance). 

Název aplikace (společnost)Počet hlasů% hlasů
BT Metodiky Online (Broker Trust)16545%
myDOCK (SAB servis)10529%
Stormm a stormmbook (M&M finance)4212%
Ostatní5114%
Součet363100%

.

.

Zajímá vás, kdo všechno se Soutěže krásy zúčastnil, s jakým výsledkem a čím přispěl? Všechny aplikace i jejich soutěžní videa jsou k dispozici zde!

Aktuální Soutěž krásy je v plném proudu. Hlasující mohou zdarma na FINfest!

Soutěž krásy se stala tradiční a oblíbenou událostí doprovázející program konferencí FINfest. Aktuálně probíhající Soutěž krásy bude vyhodnocena na nejbližší konferenci FINfest 14.5.2019. Hlasovat pro vašeho favorita můžete do 10.5.2019 přímo na této stránce. Každý hlasující získává, jako poděkování za hlas, vstupenku na FINfest 14.5.2019 zdarma! Odkaz pro registraci vám bude zaslán emailem.

Šance pro firmy

Každý půl rok vybíráme pro finanční poradce přehlídku nejzajímavějších aplikací, nástrojů a vychytávek. Firmy do různých softwarů investují miliony korun a vyšívají na nich ve dne v noci. Šesti z nich dáváme na konferenci možnost v rámci desetiminutových bloků předvést to nejlepší, co mají. A to online!

Jste firma a máte aplikaci pro finanční poradce? Dejte o sobě vědět a zúčastněte se aktuální Soutěže krásy s možností prezentovat se na FINfestu 14.5.2019 a na webu Poradci-sobě.cz.

Aktuální soutěž krásy – Hlasování

Informace k Soutěži krásy jaro 2018 zde.

Pravidla hlasování

  1. Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé Poradci-sobě.cz.
  2. Každý uživatel může přidělit maximálně tři hlasy.
  3. Každý uživatel může hlasování opakovat, do výsledku se započítá vždy poslední (nejaktuálnější) hlasování.

Soutěžní videa

myPLANN – nástroj pro udržení vztahu s klientem (SAB servis)

prezentuje Mojmír Urbánek

Klientská aplikace myPLANN je náš stěžejní nástroj pro poradce, který poradci pomáhá sdílet s klientem v on-linu data, smlouvy, podepisovat elektronicky dokumenty a hlavně pomáhá udržovat s klientem vztah. Aplikace je v brandu poradenské firmy, pro kterou poradce pracuje a poradce může optimalizovat její nastavení a rozhodnout, která data bude s klientem sdílet. Naší ambicí do budoucna je nabídnout klientům ovládání jejich bankovních účtů skrze myPLANN díky evropské směrnici PSD2.

https://sabservis.cz/myplann

CARkulka – srovnávač a sjednávač autopojištění (OK KLIENT)

prezentuje Štefan Tillinger

Uživatelsky komfortní a sofistikovaná aplikace, jež dokáže při vložení čísla registrační značky nebo VIN doplnit údaje o vozidle. Zvládne určit pojistnou částku vozidla s naprostou přesností. Zároveň umí porovnat jednotlivé nabídky pojišťoven, aktivovat smlouvy a odeslat informaci pojišťovně. Umožňuje sjednat smlouvu podpisem i zaplacením. CARkulku dnes využívá téměř 1 400 finančních poradců.

https://www.okklient.cz/revoluce-jmenem-carkulka/t1095

e-Srovnání pojištění s Dotazníkem klienta (EUCS)

prezentuje Jan Ondrášek

e-Srovnání pojištění EUCS je elektronická aplikace pro nezávislou analýzu pojistných podmínek životního, havarijního a odpovědnostního pojištění. Za analýzou stojí zkušený tým analytiků, advokátů, soudních znalců a lékařů, které zastřešuje společnost EUCS. Srovnání je unikátní svojí nezávislostí na jakémkoli zprostředkování produktů a hloubkovou analýzou výluk v pojištění, která je doplněná o příběhy z praxe z řešení konkrétních likvidací. Dotazník klienta EUCS doplňuje srovnání o průvodce hlavními výlukami v pojištění a splňuje přísné regulatorní požadavky.

Náhled na aplikaci zde (PDF, 2 MB)

Exkluzivní produkt pojištění majetku (M&M Finance)

prezentuje Marek Macura

Finanční poradci M&M Finance již rok využívají unikátní řešení na trhu, které umožňuje interaktivně komunikovat s klienty, srozumitelně představit produkty a navržené řešení, využívat integrovaný biometrický podpis pro autorizaci dokumentů. Nový exkluzivní produkt pojištění majetku od Komerční pojišťovny posouvá Stormmbook ještě dále. První přímé napojení na pojišťovnu umožňuje kompletní sjednání produktu, včetně všech povinných dokumentů. Celé řešení je rychlé a jednoduché. Poradce pouze sjedná daný produkt a Stormmbook se postará úplně o vše, včetně změn v interním systému MMF. Další exkluzivní produkty a přímé propojení na banky i pojišťovny budou následovat během roku 2019, a změní tak dosavadní práci finančních poradců.

Objektivní srovnávač autopojištění (CreaSoft)

prezentuje Jaroslav Síkora

ZETEO porovnává produkty na základě posouzení všech jejich vlastností (limity připojištění, doplňkové služby, výluky, ceny apod.) a vyhodnotí ten, který nejvíce odpovídá zadaným potřebám klienta. Součástí ZETEO je integrovaný „Expert“, který automaticky doporučí vhodné nastavení parametrů pojištění dle zadané specifikace. Srovnání je prováděné on-line napojením na webové služby pojišťoven pro většinu pojistných produktů na trhu. Samozřejmostí je vygenerování pojistné smlouvy a dalších dokumentů včetně Záznamu z jednání. ZETEO je plně v souladu s novou legislativou (ZDPZ/IDD/GDPR), zejména povinnosti zprostředkovatele poskytnout zákazníkovi doporučení na základě výběru z dostatečného počtu pojistných produktů

https://www.creasoft.cz/zeteo

BT Invest (Broker Trust)

prezentuje Jiří Pech

BT Invest je revoluční aplikace zjednodušující život poradcům, kteří se zabývají investicemi. Profesionálně představí problematiku investic nebo aktuální i dlouhodobý vývoj na trzích. Během pár minut pomůže se zprostředkováním smlouvy i nastavením individuálního portfolia v režimu poradenství. Umožňuje přehledný a graficky povedený reporting všech klientských portfolií na jednom místě. Končí doba, kdy museli poradci po nocích lepit data z portálů jednotlivých investičních společností do excelu. Na jedno kliknutí zvládnete PDF report pro klienta, fantastická věc pro udržení dlouhodobého vztahu.

https://www.brokertrust.cz/btinvest/Komentářů: 2
  1. je krásné jak MM kopírují aplikaci Brok od Broker Consulting to fungujeme cca 4 roky a vytváří fin plán na kterém mi fungují od roku 2010, zaráží mi proč není tady v testu.

    • Dobrý den, soutěž je součástí konference FINfest, kde je prostor vždy pouze pro 6 ukázek. Pokud máte zajímavý tip na aplikaci, se kterou se Vám dobře pracuje, budeme rádi za info. Do soutěže se může nominovat jakákoliv společnost, která má co finančním poradcům nabídnout. My se snažíme vždy vybrat šest nejzajímavějších.

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account