Na trh začátkem dubna vstoupil nový měsíčník s názvem PROFI PORADENSTVÍ & FINANCE, který je určen všem profesionálům v oboru finančního plánování. Obsahově se časopis zaměřuje na kvalitní analýzy a informační servis, strategie, rady, nápady a reportáže ze společnosti. Titul na trh uvádí společnost A 11 s.r.o. a šéfredaktorem časopisu je uznávaný odborník PhDr.Petr Fejtek, který ještě nedávno vedl konkurenční časopis FP- Finanční Poradce ve vydavatelství Economia a.s..

První tři čísla časopisu vychází v nákladu 16.000 ks a míří k registrovaným finančním poradcům u ČNB zdarma do schránek. Časopis PROFI PORADENSTVÍ & FINANCE čtenář také aktuálně pořídí zdarma na webu www.profipf.cz, kde se objeví první tři čísla zdarma ke stažení. Zde si také mohou finanční poradci objednat zvýhodněné celoroční předplatné za 495,- Kč.

Bez novinek a inovací by byl život nuda, proto jsem se rozhodl přijmout nabídku mladších kolegů vytvořit nový časopis, který bude opravdu profi a půjde více s dobou, což nám již předešlý titul neumožňoval“ sdělil šéfredaktor Petr Fejtek a dodává „Jsme otevřeni veškerým nápadům, který posunou nás a celý poradenský obor do předu.

 

1 komentář
  1. Konkurence bývá přínosem. Věřím, že tomu bude tak i v tomto případě.

    2

    1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account