PovDOK aneb Povinné DOKumenty v chytré aplikaci. Jednoduché online řešení pro vyplňování povinných dokumentů se zákazníkem představil na konferenci FINfest EFPA Aleš Kreidl ze společnosti OK KLIENT.

“Povinné dokumenty, které musíme se zákazníkem vyplňovat, jsou pro poradce každodenní administrativní zátěží. Také proto patří PovDOK společně s CHALoupkou a CARkulkou mezi naše nejvýznamnější aplikace,” uvedl ve své přednášce Aleš Kreidl.

Tak tedy stručně: PovDOK je internetová aplikace pro tvorbu povinné dokumentace pro všechny regulované oblasti; generuje veškeré povinné dokumenty ke zprostředkování pojištění, úvěrů, investic a penzí, je propojena s evidencí klientů a smluv i interním informačním systémem (hlídá aktuální souhlasy, informační dokumenty a ukládá autorizované dokumenty do systému), je nástrojem pro jednoduché a intuitivní zaznamenávání požadavků a potřeb zákazníka, doporučení poradce, rozhodnutí zákazníka atd. a také umožňuje elektronickou autorizaci dokumentů.

Aplikace je propojena s analyzátorem životního pojištění COrad a spočítá klientovi pojistné částky pro oblast životního pojištění.

“Chceme, aby PovDOK byl pro naše poradce výchozím bodem jejich práce. Pokud je naučíme pracovat tímto způsobem, bude náš největší majstrštyk,” poznamenal Kreidl a dodal, že “poradci si správným užíváním této aplikace ušetří spoustu času, nervů, ale i papírů a tonerů.”

Podrobné ukázky aplikace naleznete ve videu.

 


Aleš Kreidl

Ve financích se pohybuje od roku 1994. Působil na různých manažerských pozicích v bankovních i dalších finančních institucích. Jeho specializací je oblast investic a produktové řízení. Ve společnosti OK KLIENT pracuje od ledna loňského roku na pozici manažera podpory prodeje.

OK KLIENT

Akciová společnost OK KLIENT, založená v roce 2009, je ryze českou společností bez zahraničního kapitálu. Společnost poskytuje komplexní servis v oblasti osobních financí a zaměstnaneckých benefitů. Od roku 2011 poskytuje broker poolové služby finančním, pojišťovacím, hypotečním a investičním poradcům.

Naše společnost je také členem silného, společensky uznávaného profesního uskupení OK HOLDING. Jeho členové jsou nezávislými zprostředkovateli pojištění, spoření a investic nebo úvěrů. OK HOLDING patří s předepsaným pojistným cca 3,5 mld. Kč mezi TOP 5 pojišťovacích makléřů v ČR.

 

 

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account