Proč a jak by měl poradce či konzultant spolupracovat s realitní kanceláří? A proč by měl spolupracovat právě s vaší společnosti? Na tyto otázky během jedné minuty odpoví Produktový a obchodní ředitel M&M Finance Marek Macura a provozní ředitel Fincentrum Reality Martin Fojtík!

Proč a jak by měl poradce či konzultant spolupracovat s realitní kanceláří?

Proč by měl spolupracovat právě s vaší společnosti?

Marek Macura

Produktový a obchodní ředitel M&M Finance

Marek Macura má na starosti komunikaci s obchodními partnery, nastavování parametrské spolupráce, vývoj analýz a produktových nástrojů pro podporu obchodní sítě, rozvoj interního informačního systému a systematizace procesů v rámci M&M Finance. Věnuje se také rozvoji M&M Finance v oblasti životního a neživotního pojištění, investic a dalších souvisejících produktů.

Marek Macura absolvoval VŠE v Praze. Na trhu finančního poradenství a distribuce se pohybuje již 12 let. Prošel pozicemi obchodníka, ale má i bohaté zkušenosti z projektového řízení a manažerských pozic. Posledních několik let budoval produktové, analytické a marketingové oddělení v největším broker poolu v České republice a byl členem představenstva Broker Trustu odpovědným za produktový management a marketing.

Martin Fojtík

Provozní ředitel, Fincentrum Reality s.r.o.

Martin Fojtík začínal svou kariéru ve společnosti Seznam.cz, kde se čtyři roky věnoval obchodu a rozvoji největšího realitního serveru v Česku Sreality.cz.

V roce 2009, kdy stále probíhala celosvětová realitní krize, se stal ředitelem realitní kanceláře, která se zabývala prémiovým realitním trhem a soustředil se na její stabilizaci a následný další rozvoj.

Na konci roku 2013 přijal výzvu podílet se na vybudování nové realitní společnosti Fincentrum Reality s.r.o., která vznikla jako unikátní projekt mateřské finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s., kde dodnes působí jako jednatel a provozní ředitel. ​

S kým spolupracovat v oblasti realit a proč? (1/2)

  • Jan Lener – Ředitel komunikace, manažer Projektu Reality
  • Milan Žák – Výkonný ředitel RE/MAX

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account