Městský soud v Praze - Slezská
Zdroj: Dreamstime.com

Poradenská síť 4fin musí dočasně opustit od používání této značky. Vyplývá to z předběžného opatření Městského soudu v Praze, na které upozornila konkureční poradenská společnost 4finance. Ta se na soud obrátila, protože využívání značky 4fin konkurenčním subjektem vnímá jako nekalou soutěžní praktiku.

4fin je značka společnosti HS Advisory. Do povědomí se dostala, protože pod její činnost přešla velká část poradců Fincentra poté, co tuto firmu koupila další poradenská společnost Swiss Life Select.

„Nejsme žádný multilevel a poškozuje nás, když se na nás obracejí naši klienti a ptají se na pravdivost článků v médiích týkajících se údajně naší společnosti a různých podezřelých kauz,“ vysvětluje Radek Měřínský, jednatel společnosti 4finance.

Více čtěte na Peníze.cz

komentáře 2
 1. JM 9 měsíci

  Zajímalo by mě, jak jsou placení jednatelé takové firmy. Protože tipuju že mají drobnou rozdílovku ze svých senior konzultantů a tím pádem jsou multilevel :D :D

  0

  0
  • Radek Měřínský 8 měsíci

   Jednatelé jsou zaplaceni vlastní prací. Přijde mi naprosto absurdní označit firmu s cca deseti lidmi za MLM. Pokud byste se o nás rád dozvěděl více, neváhejte se na mě obrátit. Pěkný den.

   0

   0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account