Soutěž krásy se stala tradiční a oblíbenou událostí doprovázející program konferencí FINfest. Každých šest měsíců vybíráme pro finanční poradce nejzajímavější aplikace, nástroje a vychytávky, které jim usnadňují jejich práci. Firmy do svých softwarů investují miliony korun a neustále je vylepšují. Kterých šest aplikací se představilo tentokrát? Hlasujte pro svého favorita!

Podívejte se na soutěžní videa. Jaké z nich vás zaujalo nejvíce?

Hlasujte zde!

Na jarním FINfestu byly prezentovány tyto online nástroje:

  • Aplikace OPTIM (CreaSoft)
  • CHALoupka (OK KLIENT)
  • Srovnávač neživotního pojištění  (SAB servis)
  • webová a mobilní aplikace Mindee (Mindee app)
  • online webová aplikace NN Stela (NN)
  • aplikace Wealth Management (eDO finance).

Hlasovat můžete až do 13. listopadu 2019, výsledek bude vyhlášen na konferenci FINfest EFPA dne 20. listopadu 2019. Hlasování poradců navíc doplňujeme o hlasování odborné poroty! A ještě jedna novinka – Soutěž krásy nově povyšujeme na Aplikaci roku.

Jste firma a máte skvělý software pro finanční poradce? Podzimní Aplikace roku se blíží a my vybíráme dalších šest nejzajímavějších online nástrojů pro finanční poradce a realitní makléře.

Přihlašte se do nového ročníku na https://efpa2019.finfest.cz/soutez-krasy-aplikace-roku/ a dejte o sobě vědět na listopadové konferenci s možností prezentovat se také na webu Poradci-sobě.cz.

 

 

 

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account