Co všechno můžete s moderní aplikací eDOC dělat efektivněji a lépe? Prezentace Michala Musila a Aleše Dvořáka z eDO finance na téma, jak může vypadat i váš pracovní den. Představí chytré a atraktivní nástroje, s nimiž pro vás bude administrativa hračka a získáte tak více času na obchod nebo třeba na sebe a rodinu…

Workshop společnosti eDO finance a.s. se uskutečnil 14. května 2019 na konferenci FINfest jaro 2019.

Jaké myšlenky na workshopu zazněly?

MP3 verzi záznamu workshopu může stahovat zde (42 MB).

Chytré využití technologií ve finančním poradenství.

eDO finance

Strukturální i poolová firma, která je připravena poskytovat služby v oblastech:

  • eDO direct
  • eDO brokers

Pro roky 2019 a 2020 se firma zaměřuje na rozvoj investiční divize, která bude zajišťovat analýzy investičních příležitostí a propojení s investičními společnostmi.

Servis a podporu v oblasti podnikatelského a průmyslového pojištění zajišťuje Korporátní útvar.

eDO finance provozuje poradenské portály, které jsou zdrojem kontaktů.

eDO reality zajišťuje služby při prodeji nemovitostí.

Určování trendů vyžaduje odvahu objevovat nové cesty a zlepšovat již zaběhnuté.

“Tím, že jsem se pracovně zrodil na trhu finančního poradenství, mohu ze své pozice řídit vývoj s ohledem na potřeby poradců,” uvedl své vystoupení produktový ředitel Aleš Dvořák.

eDOC

  • správa klientů
  • řízení firmy

Systém eviduje veškeré informace o klientovi a jeho smlouvách a upozorňuje na termíny, výročí, data…

Poradce si může ke klientovi přidávat i informace a dokumenty, které přímo nesjednal nebo nespravuje, ale klient mu k nim poskytl přístup.

Marketingové oddělení firmy generuje informační servis pro klienty. Témata a oblasti, o kterých budou konkrétní klienti informováni, volí poradci podle preferencí zákazníka.

Podpora při tvorbě finančního plánu pro konkrétního klienta.

Úložiště dokumentů je jak centrální, tak může být i individuální – do něj mohou nahlížet pouze oprávnění uživatelé.

eDOcation – možnost vybírat si z nabízených bezplatných i placených školení.

eDO reality – služby při prodeji nemovitosti.

eDO premium (wealth management) klientům poskytuje komplexní přehled o jeho investicích.

Michal Musil

Michal Musil působí jako obchodní ředitel ve společnosti eDO finance. Na finančním trhu se pohybuje od začátku své profesní kariéry, v posledních 10 letech zastával různé obchodní pozice v pojišťovnách a zprostředkovatelských společnostech. V eDO finance je zodpovědný zejména za rozvoj obchodní sítě a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb v rámci stávající obchodní sítě a pro poradce i klienty vyjednává férové podmínky s partnerskými finančními institucemi. Kromě toho se stará také o marketing a rozvoj služeb pro korporátní klienty. Jako člen představenstva eDO finance se navíc podílí na strategickém rozhodování o směřování společnosti. Za klíčové považuje především vzdělávání poradců a zjednodušování procesů díky technologiím.

Aleš Dvořák

Od roku 2017 je zodpovědný za produktovou nabídku společnosti eDO finance, předchozích 10 let se věnoval obchodní činnosti ve finančním poradenství. Praktické zkušenosti využívá zejména při vyjednávání produktových podmínek s partnerskými společnostmi a zajišťování přístupů do jejich systémů. Dále má na starosti správné nastavení interních systémů pro výplatu provizí, spravuje poradenské obchodní nástroje a koordinuje také návrhy na jejich rozvoj a vylepšování. Mimo to moderuje webináře v rámci vzdělávacího programu eDOcation.

eDO finance a.s.

eDO finance, společnost vybudovaná zkušenostmi, odborností, inovacemi. Vnášíme do světa financí novou úroveň komplexních služeb. Pravidelné vzdělávání našich poradců vnímáme jako závazek společnosti vůči jejím klientům. Proto byl vytvořen inovativní program eDOcation, který má na starosti osobní i profesní růst všech úrovní našich poradců i jejich manažerů. Díky tomu vždy držíme krok s nejnovějšími trendy a naši klienti mají jistotu moderní správy financí.

Vzhledem k naší dlouhodobé a intenzivní spolupráci s realitními kancelářemi i developery jsme dospěli k logickému kroku vytvořit vlastní realitní divizi, která zastřešuje veškeré aktivity v oblasti nemovitostí a respektuje hodnoty i filosofii skupiny eDO finance.

Naše pojetí realitní činnosti je díky tomu oproti konkurenci specifické zejména v zapracování našich on-line nástrojů a technologických inovací, díky nimž se celý proces při náběru a prodeji nemovitosti značně ulehčuje a eDO realitní makléři se tak mohou věnovat preciznějšímu servisu našich klientů.

Více informací na www.edofinance.cz.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account