Společnost The Golden Investment představil na FINfestu Jan Douda. Tato firma s mezinárodní působností se specializuje zejména na zlato a stříbro. “Zlato je typická zajišťovací a alternativní investice a mělo by tvořit jen část portfolia,“ konstatuje Douda. „Klient u nás může zlato koupit, mít ho uloženo v depozitu, prodat zpátky firmě s minimálním diskontem, může ho také prodat anonymně v aukci ostatním členům klubu.“

Workshop

MP3 záznam ke stažení zde (21 MB).

The Golden Investment má tři hlavní pilíře podnikání – prvním je velkoobchod s materiály pro šperkařský průmysl, obchodují především se zlatými a stříbrnými slitinami, granulátem a polotovary pro výrobu šperků. Šperky také sami vyrábějí, navázali na dlouhou historii jejich výroby v Červeném Kostelci na Náchodsku a z větší části produkci exportují do zahraničí. Třetím pilířem jejich podnikání je TGI CLUB – privátní zlatý účet, přes který klienti nakupují investiční zlato. Služby jsou odstupňovány podle typu členství – jednu z možností je mít zlato uloženo v depozitu.

Součástí CLUBU je Zlaté komoditní spoření TGI Future, které umožňuje spoření na konkrétní zlaté investiční slitky o hmotnostech 31,1 g (troyská unce), 50g, 100g a 250g. Měsíční úložky jsou stanoveny od 490 Kč a doba spoření je podle tržního vývoje v délce pět až sedm let.

Jan Douda:
Co může vaše společnost nabídnout finančním poradcům?

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account