SAB servis nemá a nikdy neměl žádný smluvní, ani jiný vztah se společností Growing Way anebo s Ondřejem Janatou. SAB servis se nepodílel na distribuci tohoto „alternativního fondu“. Nabízení investic do Growing Way bylo osobní iniciativou majitelky poradenské firmy LASAD CONSULT Martiny Lamprechtové, která byla vázaným zástupcem SAB servisu. O těchto jejích aktivitách, které provozovala mimo rámec smluvního vztahu s naší společností, jsme se dozvěděli až z dotazu Hospodářských novin, které nás oslovily dne 3. listopadu.

Z důvodu podstatného porušení smlouvy o spolupráci jsme s okamžitou účinností odstoupili od smlouvy se společností LASAD CONSULT Martiny Lamprechtové a stejně tak jsme ukončili spolupráci s jejím podřízeným spolupracovníkem Svatoplukem Peroutkou.

Dle našeho právního názoru Martina Lamprechtová a Svatopluk Peroutka nejenom porušili smlouvu o spolupráci se SAB servisem, ale zároveň porušili přinejmenším zákon o ochraně spotřebitele a měli by za to nést odpovědnost.

O celé věci chceme komunikovat maximálně transparentně, proto sdělujeme, že jsme získali také informace o dalších dvou našich spolupracovnících, kteří měli zprostředkovávat investice do „alternativního fondu“ Growing Way. Tyto informace ověřujeme a připravujeme další postup.

Naše společnost se od podobných aktivit distancuje a zároveň před podobnými pochybnými investičními příležitostmi své spolupracovníky dlouhodobě důrazně varuje.

Tisková zpráva SAB servis s.r.o.


Tip: Podvod Growing Way: Ondřej Janata není jediný viník

Komentářů: 2
 1. Monika Janšová 11 měsíců

  Bohužel mě to nepřekvapuje.. smutné je, že náš trh je tak krátkozraký, že se brzy zapomene :(

  1

  0
  • Petr Zámečník 11 měsíců

   Doufám, že ne… určitě by pomohlo, kdyby trestní odpovědnost dopadla alespoň na některé distributory. Ale to je otázka soudů, které jsou bohužel nevyzpytatelné.

   0

   0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

Nepamatujete si své heslo?