‚‚Snažím se být pro lidi první volbou,” říká Petr Krajcigr, držitel prestižního certifikátu EFA, který patří k nejúspěšnějším poradcům v servisní síti Chytrého Honzy. Do dnešních dnů se mu podařilo zprostředkovat investice za téměř 600 milionů korun. Za svou 24letou praxi zprostředkoval zhruba 12 tisíc smluv. ‚‚Naplňuje mě práce s lidmi. Když spolupracujeme delší dobu, budujeme tím vztah a mě o to víc těší, že mohu pozorovat, jak i přes kolísání trhu jejich majetek roste.” 

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts.

V současnosti má na starost portfolio přibližně 200 klientů, se kterými pravidelně investuje. ‚‚Lidé při investování reagují emocionálně a reagují na aktuální situaci. Reagují dnes. Nedívají se na investice z dlouhodobého hlediska. Investujme pro budoucnost, která nastane za deset až dvacet let,” konstatuje.

‚‚Finanční rozhodnutí, která dělám sám, učím i své klienty. Protože je možností jak investovat více, dokážeme s klienty najít a připravit vhodnou strategii přímo pro ně a rozhodnout se pro konkrétní podobu jejich investování. Investovat lze více či méně konzervativně. Je však nutné počítat s kolísáním trhu. Proto je třeba klientům popsat a ukázat, jak vypadá dlouhodobý plán investování a vysvětlit jim, že se určitého kolísání v krátkodobém horizontu není třeba obávat,” dodává.

Petr Krajcigr

Ředitel pobočky EFEKTA-IZ

Investiční poradce

Pert Krajcigr (46) vystudoval střední školu SZeŠ Antonína Švehly v Hradci Králové, a úspěšně zakončil maturitní zkouškou. Od roku 1998 začal kariéru ve finančnictví, čemuž se věnuje dodnes. Začínal v České pojišťovně jako pojišťovací zprostředkovatel, kde působil až do roku 2010 a poté na tři roky přešel k poradenské firmě Broker Consulting, kde působil na pozici manažera.

Od roku 2013 se stal nezbytnou součástí firmy Efekta IZ, která je členem investiční skupiny DRFG a.s. Zde působí dodnes a disponuje vlastní pobočkou v Havlíčkově Brodě. Je nositelem titulu EFA – European Financial Advisor, který získal v roce 2016.

Žije v Havlíčkově Brodě společně se svojí manželkou a dvěma dětmi. Ve svém volném času se věnuje hlavně rodině, rád sportuje, cestuje a neustále se vzdělává.

 

 

Martin Viktora

Organizátor festivalů FINfest a REALITYfest, zakladatel webu Poradci-sobě.cz a Realiťáci-sobě.cz

Praxe:

jednatel 4stones, s.r.o. (organizátor konferencí FINfest a provozovatel Poradci-sobě.cz)
jednatel EMAdata.cz (poskytovatel dat pro finanční trh)
historicky pracoval pro banky a investiční společnosti v oblasti podpory prodeje, marketingu a produktového managementu investičních produktů.

Vzdělání: VŠE v Praze (mezinárodní obchod a politologie), DePaul Univerzity Chicago
Osobní motto: “Začínám naplno a postupně přidávám.”
Záliby: hudba (metal, klasika, pop), moderní technologie, cestování, právo

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account