„Co pro vás znamená úspěch? Jsou to drahá auta, peníze, nákladný životní styl? Pro mě jako chudého kluka z Moravy byl úspěch právě tohle,“ přiznal na konferenci FINfest Richard Bednář, zakladatel a majitel skupiny BAF Company, když v rámci Inspirativních příběhů mluvil o počátcích své kariéry.

Pracoval patnáct až sedmnáct hodin denně včetně víkendu, kdy školil a chystal přednášky. Na Red Bullu, kávě a dalších podpůrných prostředcích vydržel několik let. Jak sám podotkl, zvládl to díky vlně úspěchu, která je opojná.

Když ho ve 29 letech postihla mrtvice, v nemocnici poměrně tvrdým způsobem přišel na to, co konkrétně znamená pořád dokola odkládat odpočinek. „Taky si už nemusíte odpočinout nikdy. Každá vlna jednou narazí na pobřeží,“ komentoval s odstupem času svoji naivitu.

Uvědomil si, že v životě nejsou důležité jen pracovní cíle. „Když se zastavím a na několik dní si odpočinu, svět funguje dál. V rámci firmy jsme se naučili důležitou věc – pořád máme rádi úspěch, práce nás neskutečně baví, ale na úspěchu už nejsme závislí.“

 


 

Richard Bednář

Zakladatel a majitel skupiny BAF Company

Richard působí na finančním trhu více než patnáct let. Mnoho let působil jako regionální ředitel a lektor v ZFP. Protože se vždy se svým týmem zajímal převážně o abonentní klientelu, což nebylo v souladu s cílem ZFP, odešel a založil si vlastní společnost BAF Company s.r.o. Za svůj největší úspěch považuje to, že vymyslel systém, jak maximálně zefektivnit práci svých poradců a dosáhnout nevšedních výsledků, jak pro poradce, tak pro klienty.0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account