O 150 % vyšší tržby bez triků a kouzel. Nejsou za tím žádné čáry, jen lepší práce s příležitostmi v klientském kmeni. Ukážeme vám, jak je využít. Díky našemu servisu budete místo přežití řešit pouze míru Vašeho úspěchu.

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Jaro 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 2. května 2023 v Praze. Program pro 1.000 odborníků pokrývalo v pěti sálech 75 řečníků.

Záznam přednášky zde:

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Cast

Alice Tomanová

Manažerka oddělení Rozvoje partnerů Broker Trustu

Po 15 letech v pojištění, kdy pracovala pro ČSOB Pojišťovnu, vedla 4 roky Superagenturu ve společnosti Finhaus, zaměřenou na práci s kmenem a finanční poradenství. V roce 2020 přišla do BT jako smluvní partner a zároveň jako oblastní manažerka Broker Trustu pro východní Čechy. V roce 2022 převzala Vzdělávání BT a od října i oddělení příležitostí a CRM.
Nyní se se svým týmem stará o to, aby se naši partneři mohli neustále posouvat vpřed. Sázíme například na širokou nabídku vzdělávání, dostupnou na pár kliků v portále BT Edu, nebo na vyhledávání nových obchodních příležitostí pro zastřešené poradce.

Martin Kouřil

Obchodní ředitel Broker Trustu

Finančnímu poradenství se začal věnovat v Allianz pojišťovně v roce 1997 během studia VŠE v Praze. V roce 2007 si založil vlastní poradenskou firmu Finall Makler. Na jaře roku 2013 přišel jako smluvní partner do Broker Trustu. Od října 2013 působil na pozici oblastního ředitele a budoval síť smluvních partnerů v Severních Čechách. Od roku 2019 z pozice regionálního ředitele zodpovídá za třetinu partnerů BT v České republice a řídí tým oblastních ředitelů. V roce 2022 se posunul na centrálu do role obchodního ředitele Broker Trustu.

 Fotogalerie0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account