Jiří Rusnok v rozhovoru se Štefanem Tillingerem poodhalí zákulisí fungování České národní banky i vlády České republiky.

Jaké jsou jeho názory na aktuální vývoj české ekonomiky? Co si myslí o regulaci finančních trhů? Kterým směrem se ČNB vydá? A jak hodnotí aktuální politiku? Nenechejte si tento bod programu rozhodně ujít!

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Jaro 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 2. května 2023 v Praze. Program pro 1.00 odborníků pokrývalo v pěti sálech 75 řečníků.

Pro zobrazení videa musíte být
členem placené sekce

Jiří Rusnok

Ex-guvernér ČNB a předseda vlády, poradce představenstva pojišťovny Allianz

Jiří Rusnok je český ekonom a politik. V letech 2013–2014 byl předsedou vlády České republiky. Mezi lety 2016 a 2022 byl guvernérem České národní banky.

Od 1. února 2023 je Jiří Rusnok poradcem představenstva Allianz pojišťovny.

Štefan Tillinger

Předseda představenstva společnosti OK KLIENT

Štefan Tillinger je předseda představenstva společnosti OK KLIENT. Podílí se na strategickém rozvoji uskupení OK HOLDING. Do roku 2015 pracoval 15 let na různých topmanažerských pozicích pro skupinu Generali. V letech 2011 až 2015 byl generálním ředitelem pojišťovny Generali a z pozice člena představenstva České pojišťovny odpovídal za obchod skupiny Generali v České republice.0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account