Série inspirativních mikropřednášek lidí, kteří se rozhodli postavit na vlastní nohy. Co se jim podařilo? V čem uspěli? A kde se ukázalo, že vede slepá ulička? Vystoupení jednotlivých řečníků moderuje Petr Zámečník, šéfredaktor webu Poradci-sobě.cz!

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Jaro 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 2. května 2023 v Praze. Program pro 1.000 odborníků pokrývalo v pěti sálech 75 řečníků.

Lukáš Šulc

Jednatel společnosti Váš konzultant

Postavil druhou největší firmu pod předním brokerpoolem. Dnes pečuje o více než 140 poradců. Nevidí smysl v ortodoxním placeném poradenství a věří, že jméno poradce je jeho nejsilnější značka. Firemní procesy dopiloval k dokonalosti a dnes je ochoten se o své zkušenosti podělit. Co je z jeho pohledu v finančním podnikání klíčové a co naopak nefunguje?

Lenka Čondlová

Jednatelka CB Family

Začínala v klasické strukturální firmě. Následně založila firmu s několika muži – dnes pracuje samostatně a spolupracuje zatím výhradně se ženami. Jaké jsou profesní problémy s muži a co řeší naopak se ženami? Je čistě ženské složení týmu z jejího dnešního pohledu náhoda nebo absolutní nutnost?

Jinřich Hrdý

Výkonný ředitel společnosti Finovo

Vybudoval vlastní firmu na pojmu, který zní jako absolutní klišé: firemní kultura. Jenže když dva dělají totéž, neznamená to, že dělají opravdu totéž. Jak si firemní kulturu představuje? Co firemní kultura naopak není? Co se mu  podařilo a jaké udělal chyby?

Libor Bareš

Předseda správní rady společnosti In Investments

Jak prezentuje úspěch silný introvert, který nerad prezentuje – a úspěch už vubec ne? Postavil firmu – investiční brokerpool, která dnes v investicích obsluhuje vysoké stovky poradců. Co mu v kariéře nejvíce pomohlo a co ho naopak nejvíce zbrzdilo?

Petr Zámečník

Šéfredaktor Poradci-sobě.cz a Realiťáci-sobě.cz, Content Chief Officer EMA data

Petr Zámečník vystudoval ekonomii na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy (IES FSV UK) a na to později navázal doktorským studiem na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze (FPH VŠE) a MBA studiem na Vysoké škole ekonomie a managementu (VŠEM).

Svou profesní dráhu zahájil u zrodu odborného serveru Měšec.cz, kde ještě před jeho spuštěním převzal šéfredaktorský post. O několik let později se posunul do odborného webu Investujeme.cz, kde stál u založení webu Hypoindex.cz. V současné době působí jako šéfredaktor odborných komunitních webů Poradci-sobě.cz a Realiťáci-sobě.cz a jako Content Chief Officer ve společnosti EMA data. Současně vyučuje na Vysoké škole ekonomické v Praze.

 Fotogalerie

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account