• Jak si poradí realitní fondy s hospodářskou situací a globálními hrozbami?
 • Jak přestály covid?
 • Mají šanci pobít aktuální inflaci?
 • Jakých výnosů mohou jejich portfolia dosáhnout?
 • Pracují s finanční pákou a vypořádají se s růstem úrokových sazeb?
 • Jaká rizika a jaký vývoj je možné očekávat na trhu realit, do kterých investují?
 • Jakými akvizicemi se mohou pochlubit?
 • Jsou realitní fondy alternativou fondů investujících na kapitálových trzích?

Horkou debatu představitelů realitních fondů moderuje Jan Šimek ze společnosti SAB servis.

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Podzim 2022. Společně s akcí REALITYfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

 

Jan Šimek

PR ředitel SAB servis
Původně do SAB servisu nastoupil na pozici investičního specialisty. Záhy po svém příchodu se navíc přirozeně začal starat o vnitřní a vnější komunikaci firmy. Nakonec po 5 letech, tak jak firma rostla, investice opustil a nyní se naplno věnuje PR a komunikaci.

Kateřina Zychová

Výkonná ředitelka Verdi Capital
Kateřina je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou Verdi Capital a zakladatelkou a předsedkyní představenstva fondu Green Horizon Renewables. Před založením Verdi Capital pracovala v investičních bankách na newyorské Wall Street a londýnském City, včetně JP Morgan, Credit Suisse a Goldman Sachs.

V průběhu své finanční kariéry se věnovala transakcím na kapitálových trzích pro korporátní klientelu a vlády států rozvíjejících se ekonomik. Také se specializovala na strukturování a akviziční financování pro private equity fondy.
Kateřina získala titul MBA z Rochester Institute of Technology (USA) a titul bakalář ekonomie na Slezské univerzitě. Je členkou organizace 100 Women in Hedge Funds a členkou dozorčí rady charitativní organizace „Dejme dětem šanci“.

Pavel Kadera

Manažer fondu NOVA Real Estate ve společnosti REDSIDE
Pavel Kadera je odpovědný za správu portfolia kancelářských, retailových a průmyslových nemovitostí fondu NOVA Real Estate. Před nástupem do Redside pracoval jako manager zodpovědný za správu a prodej €400M portfolia GE Real Estate v regionu CEE. Pavel Kadera vystudoval MU v Brně a od té doby získal celkem 12 let zkušeností v sektorech bankovnictví a komerčních nemovitostí.

Roman Kolev

Obchodní ředitel ve společnosti TESLA investiční společnost
Více než 20 let pracuje pro banky, pojišťovny a investiční společnosti. Působil na pozici Key Account Manager pro významné klienty a makléře ve společnostech Citibank, ČSOB, Winterthur (AXA) nebo ČP Invest (Generali Investments CEE). Podílel se na vývoji nových a inovaci stávajících finančních produktů, pořádání workshopů a tvorbu webinářů pro finanční poradce. Od roku 2016 působí na pozici obchodního ředitele TESLA investiční společnost, a.s.

Vzdělání: Vysoká škola Bankovní Institut (bankovnictví, ekonomie, veřejná správa)

Zájmy: Cestování, kultura, sport (fotbal a lyžování)

Tomáš Oplíštil

Člen investičního výboru fondu, obchodní ředitel skupiny REALIA GROUP
 • Od roku 1997 aktivní v oboru real estate. Od roku 2004 téměř výhradní zaměření na shopping centra a retail parky (akvizice, pronájmy a správa, management).
 • Působil v manažerských pozicích na 12 projektech velkých nákupních center, nákupních pasáží nebo retail parků v České republice nebo na Slovensku.
 • Ve fondu REALIA FUND SICAV, a.s. je odpovědný za distribuci a zastřešuje péči o celé nemovitostní portfolio.
 • Své zkušenosti uplatňuje také jako člen investičního výboru fondu.

 Fotogalerie

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account