Na trhu dluhopisů je složité se vyznat. Máme zde přes 1300 emisí. Některé jsou jednoznačně dobré, jsou zde ale i podezřelé emise. Je těžké se v nich orientovat. K lepší orientaci slouží srovnávač dluhopisů, kde si vyklikáte, co vás zajímá a hned vidíte, které dluhopisy jsou pro vás zajímavé. Najdete zde srovnání korporátních dluhopisů podle rizikovosti a zajištění. Za minutu máte vybráno. Kdyby měl investor sám vybrat v tak velkém množství, zabralo by mu to stovky hodin.

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Jaro 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 2. května 2023 v Praze. Program pro 1.000 odborníků pokrývalo v pěti sálech 75 řečníků.

Záznam přednášky zde:

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts

Vladimír Pikora

Hlavní ekonom Comfort Finance Group

Makroekonom, analytik finančních trhů a publicista. Vystudoval VŠE, kde získal doktorát. Nejprve působil jako hlavní ekonom Volksbank CZ, následně spoluzaložil analytický dům Next Finance, aby později založil Pikora Invest. Aktuálně působí na pozici hlavního ekonoma Comfort Finance Group. Je autorem řady knih s ekonomickou tématikou a víc než tisíce článků do médií. Řadu let pravidelně přispívá komentáři na webu časopisu Reflex.

 Fotogalerie0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account