Jak souvisí Darwinova teorie s businessem a jak ji dávno překonal ženský princip?
Ženský a mužský princip jsou v každém z nás, ale jen málo lidí s nimi umí vědomě pracovat a využívat je i ve své profesi. Spolu se zaměříme na přínosy ženského elementu a jak ho využít v businnesu, tak aby pomáhal nám, klientům i kolegům. Když jsou oba principy v rovnováze, jsme úspěšnější, výkonnější, ale i empatičtější a kreativnější.

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Podzim 2023. FINfest je nejvýznamnější konferencí pro finanční profesionály. Akce se konala 16. října  2023 v Praze. FINfest a REALITYfest podzim 2023 byla největší nezávislou akcí pro finanční profesionály a realitní makléře v dějinách Československa. Program pro více než 1.550 odborníků pokrývalo v pěti sálech 62 řečníků.

Pro zobrazení videa musíte být
členem placené sekce

Veronika Fey Křen

Terapeutka, lektorka

Veronika se věnuje ženským tématům, osobnímu rozvoji a vzdělávání a výchově skoro patnáct let. Absolvovala mnoho kurzů a seminářů o mateřství, pedagogice a psychologii, léčení traumat.

Přednáší ve firmách o ženském leadershipu z pohledu ženského cyklu a pořádá seberozvojové kurzy. Společně s klientkami při individuálních konzultacích hledá jejich silné stránky, dovednosti i smysl života, kdy se pracuje s nefunkčními vzorci z dětství, obrannými mechanismy, sebezraňujícími vzorci chování, projekcemi a potlačováním temných stránek osobnosti, které pomocí různých technik se mění na podporující a tvořivé.

Je autorkou knihy Být sama sebou, ve které se snaží ukázat, že být sama sebou je možné.

 Fotogalerie0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account