Dobrý operátor je k nezaplacení. Proto byste se o něj měli starat a rozvíjet jeho schopnosti a dovednosti. Nudnou rutinu nebo nepříjemné hovory za něj navíc může vyřídit jeho virtuální kolega. Chatboti a voiceboti dnes mají v collection procesu nezastupitelné místo i proto, že s nimi lidé komunikují ochotněji než s lidskými operátory. Proč? Sledujte video a více se dozvíte na našem workshopu.

Zvukový záznam prezentace ve formátu MP3 si můžete stáhnout zde. Pokud chcete být informováni o všech podcastech, které vydáváme, přihlaste si odběr ve vaší aplikaci, nebo ve službách Spotify, Google PodcastPocket Casts

Prezentace ke stažení

FINfestToto je záznam z odborné konference FINfest Podzim 2022. Společně s akcí REALITYfest jde o nejvýznamnější konferenční festival pro finanční a realitní profesionály. Akce se konala 3. října 2022 v Praze. Program pro více než 1.300 odborníků pokrývalo v sedmi sálech přes 100 řečníků.

 

Vojtěch Dlouhý

Co-Founder & CEO at Feedyou
Od roku 2017 s Feedyou ukazujeme firmám v Česku a zahraničí, že se mohou zbavit ohromného množství práce, pokud ji předají na chatboty a voiceboty. A je jedno, jestli jde o nasazení do procesů v HR, na zákaznické podpoře nebo jinde. Dnes patříme mezi nejlépe hodnocené konverzační platformy v žebříčku Gartner Peer Insights na základě dosažených KPIs a pozitivních referencí od našich zákazníků.

 Fotogalerie

S Feedyou zjednodušíte svoji komunikaci a vytvoříte lepší vztahy se zákazníky i zaměstnanci díky virtuálním asistentům. Naši chatboti a voiceboti se stanou vašimi věrnými virtuálními kolegy. Budou vám krýt záda 24/7, protože až 62 % lidí vám napíše mimo vaši pracovní dobu. Když jim neodpovíte včas a správně, možná už se nevrátí.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account