Fio banka opět zlevňuje své hypotéky a dostává se na nabídkovou sazbu od 1,98 %. Tu mohou zájemci získat při sjednání úvěru s pětiletou fixací, která je zároveň mezi klienty nejoblíbenější.

Ostatní fixace zůstávají beze změny. Hypotéku se zajištěním sazby na jeden rok tak klienti získají od 2,38 %, tříletou fixaci od 2,18 %. Navíc mohou využít všechny stávající benefity, jako je mimořádná splátka bez poplatků i možnost flexibilního snižování měsíčních splátek díky speciálnímu Hypospořicímu kontu, které je ke každé hypotéce zdarma.

Vedení běžného i úvěrového účtu je zdarma, stejně tak se neplatí žádný poplatek za poskytnutí či čerpání hypotéky. Klienti také mohou kdykoliv a zdarma splatit jakoukoliv její část. Pokud mají během splácení volné peníze, mohou si je vložit na Hypospořicí konto, které je bezplatnou součástí hypotéky, a snížit si své měsíční splátky. Část hypotéky ve výši zůstatku na kontě není úročena. Peníze na kontě jsou klientům neustále k dispozici a mohou si je kdykoliv bezplatně vybrat a řídit si výši svých splátek podle své momentální situace.

Zdroj: Fio banka0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account