MONETA Money Bank nabízí novou Živnostenskou hypotéku s nejdelší splatností na trhu. Flexibilní schvalování úvěru navíc umožní živnostníkům i firmám výhodně pořídit i nemovitosti, na které by si jinak museli vzít komerční úvěr.

„Chceme živnostníkům nabídnout způsob, jak levně financovat nákup nemovitosti pro bydlení i podnikání. V jiných bankách by museli využít komerční úvěry s mnohem kratší dobou splatnosti. My proto nabízíme úvěr se splatností až na 30 let. Díky nižším splátkám si může naši hypotéku dovolit mnohem širší okruh zájemců,” říká Tomáš Kostrhoun, produktový manažer MONETA Money Bank.

Se Živnostenskou hypotékou lze totiž financovat rezidenční nemovitosti, které jsou částečně nebo i kompletně využívané k podnikatelské činnosti. „Úvěr od nás může dostat jak řemeslník, který se zajímá o dům, kde chce v jednom patře provozovat svou dílnu a ve druhém zřídit bydlení pro svoji rodinu, tak i jazyková škola kupující byt, který hodlá využívat jako své výukové prostory,” upřesňuje  Pavel Malík, manažer komerčního bankovnictví MONETA Money Bank. „Podnikatelé na Živnostenské hypotéce ocení, že díky ní mohou financovat i nákupy rezidenčních nemovitostí, které mohou sloužit jako sídla firem, pro ubytování jejich zaměstnanců nebo případně pro jejich rekreaci,” doplňuje Pavel Malík.

Fixace až na deset let

Zákazníci Živnostenskou hypotéku získají s nízkou úrokovou sazbou od 2,99 % ročně (včetně slevy za pojištění schopnosti splácet pro klienty se Živnostenskou hypotékou sjednanou na jejich rodné číslo). Hypotéku lze zafixovat na jeden rok či tři, pět nebo dokonce deset let. „S desetiletou fixací si klienti mohou zajistit nízký úrok a jistou výši splátek na dlouhou dobu dopředu,” říká Tomáš Kostrhoun s tím, že banka úvěr poskytuje až do 80 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Jeden úvěr pro všechny

Hypotéka je určena firmám, fyzickým osobám a fyzickým osobám – podnikatelům. Ti si navíc zvolí, zda bude úvěr veden na rodné číslo nebo jejich IČ. Úvěr se dá čerpat na koupi či rekonstrukci nemovitosti nebo na refinancování úvěru, na který ji pořídili.0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account