Téměř 800 uzavřených hypoték, přes 4000 pojistných smluv a tisíce nových ověřených kontaktů pro finanční poradce. To nejsou kvartální čísla trhu s finančním poradenstvím, ale měsíční (!) standard v síti nezávislých poradců Bonnet. Recept na taková čísla je přitom prostý; respekt pro podnikání poradců, inovace, funkční servis a kvalitní databáze potenciálních klientů.

Spolupráce s jedním z největších srovnávačů na trhu

Poradci Bonnetu měsíčně získají na 2500 leadových poptávek o konkrétní produkt. Jak? Díky spolupráci s úspěšným srovnávačem finančních produktů chytryhonza.cz, který měsíčně navštíví až 70 000 uživatelů. Poradci tak dopředu přesně vědí, kdo a jaký produkt právě poptává a mohou ho kontaktovat s konkrétní nabídkou.

Bonnet svým poradcům důvěřuje a nenutí je měnit vlastní byznys model. Mají dostatek času věnovat se svému podnikání a nejsou nuceni pravidelně rekrutovat nové kolegy. Tip na šikovného poradce je vítán, pyramidy se ale v Bonnetu nestaví.

Samozřejmostí je pak široké portfolio produktů a servis v podobě těch nejmodernějších softwarů a aplikací. Vlajkovou lodí Bonnetu je v tomto ohledu online sjednávání produktů, které, co do funkčnosti a inovace, nemá na českém trhu obdoby.

Naskočte do vlaku inovací

Změna nebývá snadná a v Bonnetu jsme navíc na naše know-how, technologie a úspěchy pyšní. Proto zájemcům nabízíme nezávazné nahlédnutí do našeho systému podpory. Uživatelé mohou prozkoumat, vyzkoušet a podrobit kritickému oku všechny naše systémy, aplikace a metodiky.

V Bonnetu rádi přivítáme všechny nové kolegy, kteří mají úctu ke svému podnikání, řemeslu finančního poradce a svým klientům. Díky našemu Poradci na zkoušku uvidíte, že to jde i jinak.

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account