Wüstenrot hypoteční banka snižuje od 25. února úrokové sazby o dvě desetiny procentního bodu u hypoték s fixací úrokové sazby na 5 a 7 let. Zájemci o tříletou fixaci ušetří od dnešního dne desetinu procentního bodu. Zlevní tak všechny klíčové hypotéky v nabídce: Hypotéka pro vlastní bydlení, Hypotéka dopředu, Hypotéka Refin a Hypotéka na pronájem.

Výhodněji nyní získají klienti u Wüstenrotu finance jak na pořízení vlastního bydlení, tak na refinancování stávající hypotéky. Úvěry s tříletou fixací zlevňují o desetinu procentního bodu. Úrokové sazby na pět a sedm let zlevňují o dvě desetiny procentního bodu. Levněji vyjde také americká Hypotéka na cokoliv a Hypotéka na pronájem.

Kromě hypoték pro občany fyzické osoby snižuje Wüstenrot také úrokové sazby u úvěrů HypoRevit a TopRevit, které jsou určené pro bytová družstva a společenství vlastníků, a to až o dvě desetiny procentního bodu.

Kromě nižších sazeb ušetří klienti také na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru. Pro všechny doby fixace úrokové sazby Wüstenrot odpustí do 31. 3. částku 2 400 Kč u Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv.

Zdroj: Wüstenrot

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account