Chytraschuzka.cz je technologie, která umí vytvořit prostředí velmi podobné tomu, jako by několik lidí sedělo u jednoho stolu. Platforma je určena klientům, kteří nechtějí nebo nemají čas na osobní kontakt a veškeré své požadavky tak mohou řešit z pohodlí domova. Za projektem stojí finančně poradenská společnost AIDO, jejíž odborníci s klienty komunikují. 

Na webu chytraschuzka.cz si zájemce jednoduše vybere oblast nebo potřebu, kterou chce řešit, zvolí si čas a datum, který mu vyhovuje a vybraný specialista se s ním spojí pomocí profesionálních online nástrojů.

“Jsme přesvědčeni, že skupina klientů, kteří dávají přednost finančnímu poradenství online, raketově roste. Klienti oceňují především to, že šetří čas a se svým poradcem se mohou vidět prakticky kdykoliv,” říká Ota Janda, předseda představenstva společnosti AIDO.

Díky chytraschuzka.cz lze na dálku vyřešit obchodní jednání, zjištění potřeb klienta, komplexní poradenství i uzavření smluv s povinnou dokumentací. Komplexnost služby tím pádem závisí i na schopnosti jednotlivých finančních institucí implementovat sepsání smlouvy na dálku, ale i ty si uvědomují, kde leží budoucnost oboru, a jejich počet roste.

“Moderní technologie se stále více stávají součástí finančního poradenství, a proto do nástrojů v této oblasti investujeme dlouhodobě. Současná situace přispěla jen k urychlení nevyhnutelného, tedy přesunu finančního poradenství do online prostředí,” říká Janda.

Odborníci, se kterými mohou lidé v případě potřeby komunikovat, jsou specialisté společnosti AIDO se zaměřením na investice, pojištění, hypotéky a úvěry.

“Je přirozené, že klienti hned po zdraví chtějí chránit svůj majetek, příjmy nebo výhodně investovat. Online prostředí je v současné chvíli tím nejlepším komunikačním a sjednávacím nástrojem a ukazuje se, že vzdálenost není překážkou,” říká Dana Němec Mrázková, obchodní ředitelka AIDO.

Tisková zpráva AIDO

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account