Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že pod obchodní značkou grandefex je prostřednictvím reklamní kampaně zaměřené na Českou republiku nabízeno obchodování s investičními nástroji typu forex (FX).

Obchodní platforma je umístěna na webových stránkách grandefex.com, které jsou provozovány společností Soleil Rouge Inc., Reg. č. 2019/IBC00098, se sídlem Cnr Old and Church Street, P.O. Box 2290, Roseau, Commonwealth of Dominica, s pobočkou na adrese Muelle de Barcelona, edif. Sur, 2a Planta, Barcelona, Cataluna, 08039, Španělsko.

Společnost Soleil Rouge Inc. nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani jiných finančních služeb v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna.

Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů jsou zveřejněny na webových stránkách České národní banky.

Zdroj: Česká národní banka

Komentářů: 2
 1. Dalibor 3 roky

  Dobrý den,

  bohužel jsme se nechali hloupě nachytat na Grandefex. Ještě jsme z vložených 250 euro nic neinvestovali a chtěli bychom je zpět. Od nich nám ale přišla odpověď, že pro výběr musíme dokončit registraci, který zahrnuje skenování dokladů a faktur z práce. Chci se zeptat, jestli je bezpečné jim informace poskytnout. Poté bychom peníze vybrali a účet zrušili. Děkuji za brzkou odpověď.

  S pozdravem,
  Dalibor Voborník

  0

  0
 2. Pokud jde o skenování dokladů a faktur a posílání je v podstatě neznámé třetí straně, která naprosto bez skrupulí provozuje ilegální byznys…

  To nepotřebuje raktetového inženýra aby bylo jasné, že to bezpečné není…

  Impersonace není žádná sranda…

  0

  0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account