ČSOB připravila řešení Investice NaMíru pro začínající i zkušené investory. Investovat tak může nyní kdokoliv na pár kliknutí. Řešení je založené na jednoduchém procesu sjednání i následné správy, která nevyžaduje znalost investic. Investice NaMíru jsou ideálním pro každého, kdo si chce udělat první krok do světa investování a zajistit se na budoucnost. Při sjednání do 30. 6. je navíc služba bez vstupních poplatků.

„Dnešním dnem spouštíme novou propozici ČSOB NaMíru – jednoduché řešení zhodnocení prostředků na míru každému klientovi v ČSOB. Cílem je ukázat, že investování s námi není nic složitého. ČSOB NaMíru je vhodné pro klienty, kteří chtějí zhodnocovat své peněžní prostředky, ale nechtějí se probírat širokou nabídkou možností, kterou u nás máme. Jednoduše s klientem sjednáme smlouvu o investičních službách (pokud ji ještě nemá) a vyplníme s ním investiční dotazník, díky kterému zjistíme několik důležitých informací. Na základě těchto informací mu představíme nabídku na míru,“ říká ke službě Richard Podpiera, výkonný ředitel zodpovědný za oblast Segmenty.

Řešení ČSOB NaMíru je určeno primárně pro klienty neinvestory, tedy klienty s penězi na depozitech, ale je vhodné i pro klienty, kteří si už střádají do „virtuálního prasátka“ ČSOB Drobných či mají sjednanou svoji první pravidelnou investici do fondu Bohatství. Do řešení ČSOB NaMíru je možné investovat jednorázově, investice v čase rozložit, či investovat pravidelně. Veškeré informace o vývoji fondu může klient sledovat prostřednictvím ČSOB Investičního portálu.

Více informací o nové službě naleznou klienti na webu: www.csob.cz/namiru

 

Zdroj: ČSOB

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account