Proč si klient vzal nebankovní půjčku a nepřišel za mnou? Proč přestal platit životní pojištění a nedal mi vědět? Proč uzavřel pojištění u někoho jiného? Kdybych to tak věděl… Říkají vám tyto situace něco? Každý klient tvrdí, že má svého poradce, ale když přijde zlomová životní situace, stejně se neozve. Co kdyby existoval nástroj, který vás na to včas upozorní?

Přesně to umí fintechová aplikace Patron GO, která se snaží ulehčit život jak poradcům tak i klientům. Appka pochází z dílny Jiřího Patáka, který stojí třeba za srovnávačem finančních produktů ChytryHonza.cz, a Lukáše Vršeckého, jenž vybudoval věrnostní platformu Rondo. Největší ambicí progresivního fintechu je přinést univerzální řešení pro práci poradců a změnit trh leadového byznysu.

Čím je appka Patron GO pro distribuční trh unikátní?

Aplikace představuje zlomové řešení pro distribuci i servis. Nabízí unikátní technologické řešení se spoustou výhod pro všechny její uživatele. Jaké to jsou?

  • Rychlost 

Aplikace Patron GO zásadně zrychluje práci poradce. Díky tomu má klient řešení okamžitě, v čase, kdy ho potřebuje. Tím se zefektivňuje celý leadový byznys a výsledky.

  • Přesnost

I když celá služba funguje v režimu 24/7, poradce zasahuje, jen když je to skutečně nutné a klienta zbytečně navíc neobtěžuje. Klient tak dostává službu přesně na míru, která skutečně řeší to, co potřebuje.

  • Obchod

Data a následná práce s nimi pomáhají poradci maximálně vytěžovat klientův potenciál. Růst není v nové klientele, ale v efektivní práci s vlastním kmenem. 

  • Měřitelnost:

Patron dokáže změřit nejen obchodní potenciál na kmeni klientů, ale umí vyhodnotit i efektivitu práce poradců s jejich klienty. Dokáže říct bankám / pojišťovnám, co mají udělat, aby prodávali více a levněji. 

  • Bezpečí:

Klientovy data jsou v naprostém bezpečí. Stejně tak i data o poradcích a jejich aktivitě jsou v bezpečí. V žádném případě se data nedostanou ke konkurenci. Regulace PSD 2 a bezpečnost práce s daty v Patronovi znemožňují úniky.

  • Nový trend: 

Lead-generation je mrtvé. Je drahé a nefunguje. Pro firmu, poradce, ani klienta. Klíčem k úspěšnému byznysu je dlouhodobá, kvalitní péče o klienta – servis”. Patron dokáže najít klienty, kteří tuto péči nemají, a předat je do portfolia poradců.

Aplikace Patron GO má zkrátka slušně našlápnuto. Na jejím vývoji se podílí tým profíků se zkušenostmi jak v technologiích, tak i na finančním trhu. V Česku funguje už rok a od léta se nově zabydluje i u sousedů na Slovensku a namířeno má i do Polska.

Zajímají vás podmínky spolupráce? Potkejme se na FINfestu

Máte v pondělí 3. října 2022 namířeno do Clarion Congress hotelu Prague na FINfest? Zastavte se na stánku Patron GO nebo zajděte na jeden z připravovaných workshopů s Danielem Horňákem, COO Patron GO. Bude to velký. A rozhodně byste u toho neměli chybět.

 

Zdroj: Patron GO

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account