V srpnu oslavil své první výročí fond OK Smart Opportunity, který před rokem uvedla na trh jako svůj vůbec první fond MONECO investiční společnost spadající do skupiny Broker Consulting. Fond je určen zkušeným investorům, kterým dnes spravuje finanční prostředky v celkovém objemu 208 milionů korun.

 

Fond je zaměřený na aktiva málo korelovaná s kapitálovým trhem. Minimální investice do fondu činí jeden milion korun a očekávaný výnos je 5,5 až 7,5 %, p. a. Investiční horizont se pohybuje v rozmezí sedm až deset let.

OK Smart Opportunity, který je prvním podfondem Broker Consulting FKI SICAV fondu, využívají jako alternativní doplněk investoři, kteří hledají vyšší výnosový potenciál a přejí si obohatit svůj základ portfolia tvořený diverzifikovanými fondy.

Tento fond propojuje investice do financování projektů skupiny Broker Consulting s investicemi do pestrého mixu prověřených fondů kvalifikovaných investorů. Mezi ně patří například alternativní aktiva v podobě investičních vín, půdy, průmyslových nemovitostí či ekologických projektů. V současné době fond doplňuje portfolio o investici do realitního developmentu skrze skupinovou společnost BC Real, dlouhodobě úspěšnou zejména v plzeňském regionu.

 

Neutrální složení portfolia OK Smart Opportunity

 

 

Zdroj: Broker Consulting

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account