Skupina Srovnejto, pod kterou spadají značky Srovnejto.cz, ePojisteni.cz nebo například Porovnajto.sk, bude mít nového generálního ředitele. Stávající CEO společnosti Jaroslav Gaisler se rozhodl přijmout novou pracovní výzvu v  zahraničí a po téměř dvou letech z  OCP Bauer Media Group odchází. Jeho nástupce společnost oznámí v nejbližších dnech.

„Jsem hrdý na to, že jsem mohl vést tým, který mě podporoval na celé cestě, v  dobrých časech i  v dobách velkých výzev a příležitostí. To co mě tehdy k nástupu do Skupiny Srovnejto přesvědčilo byla právě vize, kterou Bauer Media Group pro náš český a slovenský trh nastínila a kterou se nám daří plnit. Hodnoty Skupiny Srovnejto jsou stále blízké mému srdci. Právě proto pevně věřím, že stávající tým spolu s novým vedením posune Skupinu Srovnejto na další úroveň. Všem kolegům ještě jednou děkuji za spolupráci,” říká Jaroslav Gaisler.

Jaroslav Gaisler - SrovnejtoVe vedení Skupiny Srovnejto bude fungovat do poloviny září.

„Když Jaroslav Gaisler nastoupil do Skupiny Srovnejto, vrátil se s rodinou do České republiky po 15 letech života v různých asijských zemích. Nyní Jaroslav přijal pozici, kde ho čeká další mezinárodní dobrodružství. Velmi mě jeho odchod mrzí, ale respektuji jeho rozhodnutí využít příležitosti, která se mu naskytla a přeji mu hodně štěstí. Brzy představíme nového CEO,“ uvedl k odchodu českého CEO prezident OCP Bauer Media Group, kam spadá i Skupina Srovnejto, Morten Heuing.

Jaroslav Gaisler přišel do Skupiny Srovnejto v listopadu roku 2020. Právě pod jeho vedením přešly značky Srovnejto.cz, ePojisteni.cz, Tarifomat, Porovnajto.sk a  Superpoistenie.sk pod Skupinu Srovnejto a odstartoval nový systém porovnání finančních produktů s vylepšeným zákaznickým servisem.

Tisková zpráva Srovnejto0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account