Allianz pojišťovna přichází s novým cestovním pojištěním MojeČeskoSlovensko, jež se nekryje s jinými pojistkami a ocení ho především turisté, kteří se rozhodli strávit svou dovolenou doma. Od začátku letních prázdnin navíc s 20% slevou.

Obsahuje rozšířené krytí pro cesty po Česku, Slovensku a do vzdálenosti 50 kilometrů za hranice ČR, náklady na pátrací službu či odvoz do lékařského zařízení a zpátky domů. Ale také doplatky za léky na předpis, navýšený limit na zavazadla, odpovědnost za psího mazlíčka, škody v ubytovacím zařízení i na pronajatém sportovním vybavení, vše navíc doplněné o nonstop pomoc lékaře na telefonu či velmi praktické asistenční služby včetně té pro kola.

„Mnoho turistů nenapadne sjednat si cestovní pojištění na cestu v Čechách, protože ho má spojené pouze s léčebnými výlohami v zahraničí. Náš nový produkt se zaměřil na těžkosti, které mohou reálně potkat naše turisty, kteří cestují právě po Česku a okolí. Třeba i v souvislosti léčebnými náklady, které zdravotní pojišťovna nehradí. Na ošetření vás odveze sanitka, zpátky už si sháníte taxi, pátrání záchranné služby když zabloudíte v horách, doplatek za léky, které lékař předepíše, to vše zahrnuje naše pojištění i v rámci České republiky,“ vysvětluje produktová manažerka Allianz Libuše Krčmářová.

Allianz nově rozšířila asistenční služby cestovního pojištění na území České republiky a Slovenska i v okolí padesáti kilometrů za hranicemi. „Zabezpečíme klientům odtah nebo opravu vozidla, pomůžeme při poruše, nehodě, vybití baterie i odcizení kola. Postaráme se o jejich domov v případě havárie či poruchy na elektřině a ještě jim zajistíme doktora na telefonu, se kterým se mohou kdykoliv poradit o jejich zdravotním stavu,“ říká ředitelka pojištění majetku a autopojištění Allianz Veronika Hašplová.

Na dovolené na kolech klienti ocení především CYKLO asistenci, která jim pomůže při poruše, nehodě, vybití baterie, ale i odcizení kola, elektro kola, tříkolky i tandemu. Cyklistům navíc zajistí i opravu, odvoz do servisu i zapůjčení náhradního kola. Stejný servis zajistí AUTO asistence i motoristům, zatímco HOME asistence zase nechá klienty Allianz klidně spát, jelikož se v případě havárie, poruchy na elektřině nebo potřeby deratizace či dezinsekce postará o jejich bydlení – pokud nezapomenou nechat klíče u sousedů, rodiny či přátel.

A na kolik vyjde pojistka MojeČeskoSlovensko? Pro jednotlivce je cena za týden od 190 korun, pro rodinu se dvěma dětmi vyjde týden od 571 korun.

Zdroj: Allianz pojišťovna0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account