Rok trvající insolvence českého online prodejce s módou ZOOT je u konce. Firma splnila reorganizační plán, který již potvrdil soud. Majitelem e-shopu se stává Company New, která patří do investiční skupiny Natland. Ta o tom informovala s tím, že reorganizace probíhala během celého uplynulého roku.

Prvotním cílem byla optimalizace provozu, snižování velké části nákladů i propouštění. Došlo také k uzavření některých výdejen radosti, jichž je v současné době dvanáct. V rámci změn se některé výdejny mění na prodejny. Zároveň firma posiluje e-shop a buduje partnerskou síť obchodů čítající nyní šest desítek poboček. ZOOT tak bude dostupnější i v regionech. která patří do investiční skupiny Natland. Ta o tom informovala s tím, že reorganizace probíhala během celého uplynulého roku.

Prvotním cílem byla optimalizace provozu, snižování velké části nákladů i propouštění. Došlo také k uzavření některých výdejen radosti, jichž je v současné době dvanáct. V rámci změn se některé výdejny mění na prodejny. Zároveň firma posiluje e-shop a buduje partnerskou síť obchodů čítající nyní šest desítek poboček. ZOOT tak bude dostupnější i v regionech.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account