Novým finančním ředitelem společnosti FinGO se stal Petr Hýža, který donedávna vedl na pozici CFO skupinu Slevomat Group. Na nové pozici bude odpovídat za českou i slovenskou pobočku této digitální poradenské sítě.

Česká digitální poradenská síť FinGO.cz, která oznámila start na českém trhu loni v říjnu, má nového finančního ředitele. Stal se jím 33 letý Petr Hýža, který do společnosti Fingo přišel z pozice CFO Slevomat Group, kde vedl všechny společnosti skupiny Slevomat. Petr Hýža bude mít na starosti jak českou, tak slovenskou pobočku společnosti Fingo.

Petr Hýža ke svému novému působišti říká: „Na FinGO se mi líbí to, že chce měnit trh finančního poradenství. Myslím, že tady budu mít prostor pro svoje nápady. Jak ty drobné každodenní, tak ty velké s dopadem na celý chod firmy.”

„Petr do FinGO přináší klíčovou expertízu řízení financí dynamické, marketingově orientované společnosti řízené skrze data. Díky tomu jsme velice brzy našli společnou řeč a jsme si jistí, že Petr je ten správný finanční ředitel pro naše ambice na Českém i Slovenském trhu. ,” dodává CEO společnosti FinGO Lukáš Novák.

Digitální finančně-poradenská společnost FinGO.sk začala na Slovensku působit v roce 2018 s cílem přinést makléřům díky digitálním technologiím příležitost, jak oslovit nové klienty. V současnosti má FinGO přes 1300 finančních makléřů, kteří působí ve všech 79 okresech Slovenska a po celé České republice.

 

Zdroj: FinGO0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account