Novým zemským ředitelem společnosti 4fin se stal Petr Koštěl. Finančnímu poradenství se věnuje více než třicet let, dvacet let působil v České pojišťovně, deset let ve Fincentru. Jeho úkolem v nové pozici bude především nastavení vnitřních standardů fungování ředitelství a další vzdělávání poradců a manažerů.

Ve své nové pozici se chce Petr Koštěl věnovat dalšímu směřování ředitelství k plánovaným cílům. Jedním z nich je vychovat dalšího zemského ředitele. Dalším je věnovat se více marketingu. Do budoucna jsou potom v plánu nové kanceláře v Ostravě.

“Žene mě vnitřní motivace. Jsem bývalý sportovec, takže mám rád srovnání s úspěšnými kolegy a vítězit nad nimi mě baví. A nejlépe funguje motivace vlastním příkladem. Dělám správné věci ve správný čas a má to výsledky. Lidé poté dělají totéž a mají je taky,” říká Petr Koštěl.

 

Zdroj: 4fin

 1 komentář
  1. Pana Koštěla znám, stejně jako další z mého okolí. Bohužel nevím, že by někdo měl pozitivní zkušenost.. 4fin jsem vnímala dobře, ale pokud tam takový člověk dělá zemského ředitele je to smutné :(

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account