Portu Gallery spouští investiční úpis na legendární Rolex GMT Master. Jeho hodnota činí 460 000 korun a možnost zakoupit podíl na ta těchto ikonických hodinkách potrvá do 31. července nebo do upsání cílové částky. S nabídkou hodinek vstupuje první česká on-line galerie do nového sběratelského segmentu.

Do třech uzavřených a třech probíhajících úpisů na Portu Gallery už zainvestovalo k dnešnímu dni přes 750 investorů částku přesahující 18 milionů korun.

„Nový model GMT Master II BLRO byl přestaven na prestižní výstavě Baselworld v roce 2018. Díky limitované výrobě a obrovské popularitě po celém světě se sběratelé museli začít zapisovat na čekací listy trvající 2–5 let,“ říká Radim Krejčí, šéf Portu Gallery, a doplňuje: „Historický vývoj prokázal, že tržní hodnota podobných modelů sběratelských hodinek má velmi slušný potenciál.“ Úpis na model Rolex GMT Master II BLRO 2020 v hodnotě 460 tisíc korun startuje na Portu Gallery 1. června a potrvá do konce července nebo do upsání celé částky.

Na platformě Portu Gallery byly od jejího spuštění úspěšně zainvestovány už dva historické automobily a historické housle Gennaro Testore z roku 1796. V současné době mohou investoři vložit své peníze, a to už od jedné koruny, do ikonických automobilů jako Ferrari 250 GT Coupé, Porsche 911 Clubsport 1989 nebo Alfa Romeo 1900 C 1953.

Za projektem Portu Gallery stojí přední česká finanční skupina WOOD & Company.

Zdroj: Portu.cz0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account