Od 1. února je Richard Kratochvíl (46) zástupcem obchodního ředitele ve společnosti 4fin. Předtím působil více než osm let v útvaru externí distribuce pojišťovny Generali, později Generali České pojišťovny, kde měl na starosti spolupráci s významnými obchodními partnery v oblasti retailového prodeje.

„Strávil jsem v korporátním světě spoustu let a jsem za ně vděčný,“ podotkl ke své dosavadní kariéře Richard Kratochvíl. „Roky strávené v největších pojišťovnách v České republice mě nesmírně obohatily profesně, ale i lidsky. V poslední době jsem však nabyl pocitu, že jsem dosáhl určitého limitu vzájemné prospěšnosti. Dráždila mě myšlenka zkusit štěstí ve společnosti, kde bych mohl každodenně ovlivňovat směřování a vývoj, bezprostředně cítit, jak se firma posouvá a rozvíjí, a kde bych i mohl zúročit své zkušenosti.“

Mezi jeho nejdůležitější úkoly bude patřit práce na dalším zvyšování efektivity v poskytování finančních služeb a rozvoj strategického prodeje unikátních produktů. „V neposlední řadě pak budu zaštiťovat podporu pro klíčové manažery v naší síti, aby mohli dosahovat stanovených obchodních cílů. Musím se přiznat, že jsou to výzvy, na které se moc těším, i když vím, že společnost 4fin je již po prvním roce fungování v bezvadné kondici a úkoly to nejsou úplně jednoduché,“ dodal Kratochvíl.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

Nepamatujete si své heslo?