V čele investiční společnosti skupiny J&T Finance Group je od října dlouholetý šéf finančních trhů J&T Banky Daniel Drahotský (47). V roli ředitele společnosti vystřídal Miloslava Zábojníka.

Drahotský svou kariéru začínal před dvaceti lety jako portfolio manažer a později ředitel společnosti Wood&Company Funds a dále pokračoval jako šéf investičního poradenství pro institucionální klienty v České spořitelně. Jeho nástup na pozici generálního ředitele investiční společnosti J&T je tak návratem ke kořenům.

Jednou ze strategických priorit společnosti, která převážně tuzemským investorům spravuje více než 28 miliard korun, je výrazné rozšíření nabídky fondů pod značkou J&T.

Spolu s Drahotským přichází do čela J&T Investiční společnosti Petra Tomisová, která bude nově zodpovědná za administraci a zázemí. Oba nahradí ve vedení investiční společnosti Zábojníka a Evu Bryndovou, kteří se budou dále soustředit na portfolio management a administraci fondů. Drahotského na pozici šéfa finančních trhů nahradí Petr Vodička.

Skupina J&T se zaměřuje na poskytování komplexních služeb spojených s privátním bankovnictvím, retailovým bankovnictvím, správou majetku privátních klientů a institucí, investičním bankovnictvím a projektovým financováním. Poskytuje také služby z oblasti administrativy, personalistiky, účetnictví, konsolidace a daňového poradenství. Své služby rozvíjí především na trzích České a Slovenské republiky, Chorvatska a Ruské federace.

Zdroj: ČTK

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account