Ve finanční oblasti roste poptávka po ochraně zájmů spotřebitelů nejen v oblasti zadlužování, ale také při investování a tradingu. Proto vznikl projekt Ambasador investorů.

„S rozvojem nových technologií a nejrůznějších platforem dnes může například s cennými papíry, ale i s dalšími produkty, obchodovat prostřednictvím internetu kdokoli z nás,“ řekl Viktor Vodička, ředitel Sdružení českých spotřebitelů a zástupce Ambasadora investorů. „S tím ale rovněž rostou i rizika jak při samotném investování, tak i při využívání služeb, které investorům poskytují brokeři. Naším cílem je vedle osvěty i pomoc klientům, aby mohli ve sporech s obchodníky dosáhnout smírného řešení, aniž by muselo dojít na právní, respektive soudní cestu při řešení jednotlivých sporů,“ vysvětlil Viktor Vodička. Dnes je do tohoto projektu zapojeno sedm brokerských společností. (Spotřebitelské fórum)

Komentářů: 4
 1. Vlastimil 1 rokem

  Hledal jsem různé diskuze a názory a musím říct, že jsem Ambasadora vyzkoušel a bez problémů, poradil a vysvětlil a dal i tip, které brokery rozhodně nevyužívat.

  0

  0
 2. FilipM 1 rokem

  Ano, je vidět, že má rozhodně velké zkušenosti, ke kžadému brokeru mi řekl svůj názor..

  0

  0
  • Húska M. 12 měsíci

   Já se ho spíše ptal konkrétně a nevěděl zrovna co je dotýčný broker zač, pak mi do druhého dne zavolal a doporučil se tomu brokeru vyhnout, protože nepůsobí legitimně.

   0

   0
 3. Lumír 11 měsíci

  Mě ten poradce od Ambasadora pro investory poradil, ať se třeba vyhnu markets.com, že to jsou nějaký ruský servery a od toho raději ruce dál, takže díky němu jsem začal s jiným brokerem

  0

  0

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account