ANO spořitelní družstvo se rozhodlo zvýšit úrokové sazby těm klientům, kteří si u ni založí termínovaný vklad. Například sazby dvouletých termínovaných vkladů se posouvají z 1,8 na 2% úročení. Přitom mezi nejvyšší na trhu už patřily i původní sazby družstva, jehož termínovaný vklad ocenil v počátkem roku 2017 jako jeden z nejlepších i časopis dTest.

Ještě výrazněji rostou tříleté vklady. Pokud jde o vklady s připsáním úroku na konci spoření, úročení se zvyšuje z dosavadních 2,6 % na tři procenta.

„Ke zvýšení sazeb nás vede několik faktorů. Klíčovým je snaha získat výrazně více klientů. Můžeme si to dovolit i díky výsledkově nejlepšímu pololetí v historii družstva,“ říká Jiří Diepold, člen představenstva ANO spořitelního družstva a pokračuje: „Nově nabízíme 3,2 %, tedy maximální úrokovou míru, už od sedmiletého vkladu. Stáváme se tím významným hráčem nejen v termínovaných vkladech, ale v celé škále spořicích produktů na trhu, např. jako výhodnější alternativa zhodnocení pro stavební spoření nebo penzijní připojištění.“

Termínované vklady jsou dlouhodobě vlajkovou lodí ANO spořitelního družstva, mezi klienty patří k nejoblíbenějším, a proto se jim ANO spořitelní družstvo intenzivně věnuje. Přehled aktuálních sazeb ukazuje následující tabulka.

Obrázek1

Základní změna nabídky od června 2017:

  • zvýšení úrokových sazeb z 1,8 % na 2 % u dvouletých vkladů s připsáním úroků na konci spoření
  • výrazné zvýšení sazeb u tříletých a čtyřletých vkladů s připsáním úroků na konci spoření
  • nejvyšší úročení, 3,2 %, získá klient i na sedmiletý termínovaný vklad, dříve bylo minimem 10 let

O ANO SD

ANO spořitelní družstvo je moderní a inovativní finanční instituce, která nabízí jednoduché a srozumitelné produkty – běžný účet vhodný pro rodiny i podnikatele, spořicí účet, termínovaný vklad s garancí nejvyššího úrokového zhodnocení, a spotřebitelský a podnikatelský úvěr. Klienti nejvíce ocení záruku spokojenosti, lidský a individuální přístup ke klientům a nejlepší zhodnocení na trhu.

Zdroj: ANO SD

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account