Astrologie
Zdroj: Pixabay.com

1. a 2. října ICHE očekává velmi volatilní situace na trzích v důsledku napjatých chronomů. Klima v přírodě i na trzích sice bude pravděpodobně hodně proměnlivé, avšak 2. října se dává do přímého chodu patron obchodníků Merkur, díky tomu by se měl tok informací a zboží urychlit, obchody se začnou hýbat.

Chronoekonomická analýza - říjen 202211. a 12. října v důsledku chronomů Marse s Neptunem a Saturna s Uranem lze očekávat prudké zvraty v ochodech se zemním plynem a s ropou, rovněž trh s kryptoměnama a s elektrickou energií může připomínat horskou dráhu.

13. – 23. října budou dění na trzích ovlivňovat pozitivně působící chronomy, které by světovým trhům i jednotlivým obchodníkům měly přinášet solidní zisky. Lidé by měli být v pohodě a rádi investovat jak do luxusního ošacení či do kosmetiky tak do nemovitostí a věcí trvalejší hodnoty. Po delší době by mělo ve společnosti i v přírodě zavládnout pohodovější klima, lidstvo dostane šanci k zakopání válečné sekery a k nalezení rozumných kompromisů.

24. až 31. října by měly přijít pozitivní chronoekonomické impulzy pro firmy produkující moderní technologie pro oblast bezpečnosti, pro energetiku, pro biotechnologie a pro farmaceutický průmysl.

Ve druhé a ve třetí dekádě tohoto října by to pro naši republiku měl být z pohledu ekonomického i politického vcelku úspěšný čas. Mohou být podepsány významné mezinárodní smlouvy o kulturní a hospodářské spolupráci. Mnout ruce si pravděpodobně budou producenti i prodejci nápojů a ropných produktů či realitní makléři. Trhy s energiemi by se mohly dočasně stabilizovat. Vláda by měl podniknout rozumné kroky vedoucí ke zklidnění dramatické situace vyvolané drahými energiemi.

0 komentářů

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account