Přnášíme originální dokument – Usnesení Policie České republiky, kterým Policie ČR dosáhla zablokování movitého majetku WSM Investments. Klíčová je pasáž “Odůvodnění”, která je přímo napěchována poznatky Policie ČR o fungování WSM. 

Dokument ke stažení zde (PDF, 1 MB)

Tento dokument byl získán přímo z katastru nemovitostí.

Komentářů: 14
 1. Paráda! Víte o dalších nemovitostech v hodnotě 300 mil., jak se uvádí v dokumentu? Sám pan Kubíček odhaduje hodnotu “svých” nemovitostí na více než miliardu.

  0

  1
 2. Upřímně, nevím, co víc ještě potřebuje člověk vidět, aby si uvědomil, že od tohoto by měl dát ruce co nejdříve a co nejrychleji pryč. Buď aby nepřišel o peníze (jako klient) nebo aby se to s ním nevezlo ještě dál (jejich obchodní zástupce). Tohle už fakt není sranda.

  A věta, že Kubíček koupil z účtu, kam posílali klienti peníze, zámek, je fakt už do nebe volající…

  Nevýhoda celé této kauzy je, že to zase možná bude vrhat špatné světlo na finanční poradce a náš obor. To mě na tom celém mrzí fakt hodně.

  2

  0
 3. Já mám trochu problém uvěřit,že tento pán je hlavou tohoto “podniku”. Podle mého mínění bude mít ještě nějakého šéfa. A co je velice zarážející, je role PPF a J&T. Jsem přesvědčen,že věděly obě instituce moc dobře, co se tam děje. Já myslím, že někdo měl chvilku cover z vyšších sfér.

  5

  2

Napsat komentář

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account