Wüstenrot prodlužuje do konce června 2019 speciální nabídku pro nové majitele spořícího účtu. Ti mohou získat úrok až 1,6 % p. a. do konce roku 2019.

 Každý nový zákazník, který si do 30. června 2019 založí Wüstenrot Spořící účet, dostane až do 31. prosince 2019 automaticky speciální úrokovou odměnu 0,6 %. Wüstenrot Spořící účet nabízí základní úrok 0,5 % ročně. K němu si může za sjednání fixace prostředků na 3 až 12 měsíců klient připsat věrnostní bonus až 0,5 % ročně. Klient tak získá jistotu, že po celý rok 2019 budou jeho úspory od 30 000 Kč do 1,5 milionu korun zhodnocovány sazbou 1,6 % p. a. Pro vyšší částky si klient může založit další spořící účty a získat tak stejné úročení pro všechny své finance.

Akční úrok 0,6 % je připisován na spořící účet měsíčně stejně jako základní úrok. Bonus za fixaci prostředků se na účtu objeví po skončení fixace (3 – 12 měsíců). Počet fixací není omezen, je možné je sjednat v minimální výši 10 tisíc korun a kdykoliv bez sankce zrušit. Založení a vedení účtu je zdarma, klient nemusí mít ani běžný účet u Wüstenrotu. Nabídka akčního úroku platí pouze pro nové klienty, kteří dosud neměli založený Wüstenrot Spořící účet.

Zdroj: Wüstenrot

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Nepamatujete si své heslo?

nebo

Create Account