Poradci-sobě.cz – to je docela samovysvětlující název, nemyslíte? :-)

Myslíme si, že na českém trhu dosud chyběl specializovaný komunitní profesní web pro finanční poradce, jak je to obvyklé na vyspělejších trzích. Jistě, máme tady přeci kvalitní finanční servery… Ty ale cílí převážně na klienty. Ale ruku na srdce: nepotřebujete si taky někdy mezi svými kolegy poklábosit třeba o interních profesních záležitostech, o kterých by někdy nemuseli úplně nutně číst všichni, kdo jdou náhodou kolem?

Základní cíle webu Poradci-sobě.cz:

  • Dát prostor k vyjádření všem, kteří ve světě finančního poradenství něco znamenají. Finančním poradcům, konzultantům, makléřům, investičním zprostředkovatelům, vázaným agentům nebo tipařům. Do poradenské komunity ale patří také finanční instituce, poradenské společnosti, jednotliví produktoví experti a další partneři, jejichž aktivity se poradců významně profesně dotýkají.
  • Vytvořit web, který je určen výhradně pro cech finančních poradců, a který je v nejlepším smyslu slova nezávislý.
  • Umožnit kultivovanou výměnu názorů, prodejního know-how a zkušeností mezi poradci.

Co v žádném případě NENÍ cílem tohoto webu:

  • Žádné zbytečné příkopy mezi finančními poradci zastupujícími různé finanční instituce či poradenské společnosti. Všude je chleba o dvou kůrkách a žabomyší války poradenskému byznysu nijak neprospívají…
  • Žádné nefér výlevy, urážky, nadávky atd. směrem ke kolegům z vlastní branže! Ani když pracují pro konkurenci! Podobné postupy zde netolerujeme a budeme je postihovat.

 

Partneři


Chcete zde mít své logo?

nebo

Příhlásit se jménem a heslem

nebo    

Forgot your details?

nebo

Create Account